Ierakstu iesniegšana balvai "Zelta Mikrofons" šogad būs bez maksas

0 Komentāru
Ierakstu iesniegšana balvai
PUBLICITĀTES FOTO

Nākot pretim mūziķiem un producentiem šajā saspringtajā gadā un svinot 25. jubileju, nolemts, ka šogad Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” ierakstu iesniegšana būs bez reģistrācijas maksas.

Šogad balvas “Zelta Mikrofons” organizatori, biedrība “Latvijas skaņu ierakstu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība” jeb LaMPA, lēmusi atcelt ierakstu iesniegšanas dalības maksu. Līdz šim, iesniedzot ierakstu, bija nepieciešams veikt reģistrācijas maksu 25 eiro apmērā par katru kategoriju, uz kuru tiek pieteikts ieraksts.

“Aizvadītais gads ir bijis neskaidrības un satraukumu pilns. Mūziķu ikdiena ir kļuvusi pavisam citādāka, un nākotne – neprognozējama. Tomēr par spīti visam mūziķi turpina radīt, ierakstīt un būt kopā ar saviem klausītājiem visos iespējamos veidos. Darbs studijās kļuvis vēl intensīvāks, jo tas ir faktiski vienīgais veids, kā saglabāt radošumu un nepazust Covid-19 virpulī.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons”, svinot savu 25. jubilejas gadu, vēlas atvieglot ierakstu iesniegšanas kārtību un iepriecināt mūziķus, ļaujot pretendēt uz gada nozīmīgāko apbalvojumu mūzikā bez papildu izdevumiem,” stāsta LaMPA valdes priekšsēdētāja, balvas “Zelta Mikrofons” producente Elita Mīlgrāve.

Viņa arī uzsver, ka šogad ierakstu iesniegšanas process būs atvieglots, liekot uzsvaru uz ierakstu iesniegšanu elektroniskā formātā.

“Esam sagatavojuši visu, lai mūziķi savu dalību varētu pieteikt attālināti. Tomēr tie, kas vēlas, lai tiktu izvērtēts arī ieraksta vizuālais noformējums, tos joprojām varēs iesniegt fiziskā formātā – kā katram ērtāk,” norāda Mīlgrāve.

Ierakstu pieņemšana balvai “Zelta Mikrofons” sāksies 1. novembrī un turpināsies līdz pat 2. decembrim. Vērtēšanai tiks pieņemti visi ieraksti, kuri ir izdoti laika posmā no 2019. gada 2. decembra līdz 2020. gada 1. decembrim.

Ierakstu iesniegšanas kārtība, nolikums un cita aktuālā informācija pieejama mājaslapā zeltamikrofons.lv.

0 Komentāru