tv3.lv

Coyote Fly dejotājs Ainārs mīlu meklēs jaunā iepazīšanās šovā

Atraktīvais dejotājs, cilvēku izklaidētājs un kluba Coyote Fly “talismans” Ainārs Burcevs (31) iepazīšanās šovam Netīrās dejas pieteicies ar pavisam skaidru nodomu – apliecināt savu dejotprasmi un atrast otru pusīti. Sarunā ar portālu Skaties.lv viņš norāda, ka svarīgi, lai meitene nejustu greizsirdību pret viņa deju partnerēm.

2016. gada 7. jūnijā 18:38

“Es ticu, ka īsta mīlestība var dzimt jebkurā pasaules malā, jebkurā situācijā, jebkurā kompānijā, ja kosmosā sakrīt visas zvaigznes,” pārliecināts Ainārs. Viņš savu īsto un vienīgo apņēmies atrast ar dejas starpniecību. Puisi saista atraktīvas, sportiskas, smaidīgas, bezbailīgas, foršas, mīlīgas, saprotošas meitenes. Matu un acu krāsai neesot nozīmes, bet svarīga ir dzīves uztvere.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aināra iepriekšējās attiecības izjukušas daļēji greizsirdības dēļ. “Draudzene nevarēja izturēt lielo meiteņu uzmanību, ko saņēmu salsas dzīvē,” savas nākamās sirds valdnieci draudzīgi “brīdina” Ainārs. Šobrīd puisis ir gatavs uzsākt nopietnas attiecības. Šovā Netīrās dejas viņam būs iespēja izvēlēties starp piecās meitenēm, kuras savā starpā konkurēs. Kā apliecinājuši TV šovi, konkurenti nereti tiek nolikti pie vietas caur intrigām. “Intrigas, protams, atstāj negatīvu emociju. Bet no otras puses – intrigās var izvērtēt meitenes galējās emocijas, kā viņa reaģē nestandarta situācijās un kā reaģē uz konkurenci. Man sajūta ir nedaudz priviliģēta – esmu viens un varu izvēlēties, līdz ar to rīkoties citādāk nekā ikdienā,” norāda Ainārs.

Foto

Līdzās dejošanai un pasākumu vadīšanai Ainārs strādā par animatoru.

Kā viņam veiksies ar otrās pusītes meklējumiem, skaties jau drīzumā jaunajā TV3 šovā Netīrās dejas!

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm