“Ieraugot šo bildi, nekas labs prātā man nenāk!” Lielais fināls un pirmās sezonas uzvarētājs Reiniks 12. epizodē!

2022. gada 5. decembrī 18:44

Ilgi gaidītais notikums, kā arī šīs rudens ziemas lielākais šovbiznesa pasākums – šova “Dejo ar zvaigzni” lielais fināls – ir izskanējis, un arī galvenās balvas uzvarētājs ir noskaidrots! Arī aizkadra raidījuma “Dejas aiz kadra” komanda sveic Maksimu Buselu un Lizu Maniju ar pirmo vietu pasaulē populārākajā šovā!

Aizkadru raidījuma “Dejas aiz kadra” vadītāja Linda Pūle arī šoreiz viesojās šova “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs un bija klāt dalībniekiem patiešām nozīmīgos brīžos – visi šīs sezonas dalībnieki bija saposušies un ieradušies uz fināla raidījumu, lai arī sniegtu savu artavu noslēdzošajai epizodei. Lai kāds Lindu atbalstītu un šajā piedzīvojumā nedotos viena, viņai līdzi dodas kāda Latvijā zināma persona!

Katru nedēļu viņai piebiedrojas kāds no Latvijā zināmiem “influenceriem”. Šonedēļ tas gods fināla raidījumā piedalīties un pie Lindas aizkulisēs viesoties bija slavenās grupas “Dziļi violets” solistam – Naurim Brikmanim. Viņam “Instagram” platformā seko vairāk nekā septiņi ar pusi tūkstoši cilvēku!

Izdejodami ārā no kadra, Nauris un Linda dejo cauri visam fināla raidījumam. Satiekot aizkulisēs senus draugus, vienlaikus uzdodot visnopietnākos un muļķīgākos jautājumus, kā arī parādot labākos video sveicienus no draugiem un ģimenēm, Nauris un Linda parunā ar ikvienu, ko sastop aizkulisēs!

Katru nedēļu Linda dodas arī pie kāda no iepriekšējo sezonu dalībniekiem, žūrijas locekļiem vai šova veidotājiem. Šoreiz viņa ciemojas pie pirmās sezonas uzvarētāja, dziedātāja Laura Reinika!

Linda Laurim kopā ar “Aizdevums.lv” ir sagatavojusi nelielu atmiņas testu, kur jāatmin deju pāris, redzot tikai ķermeņa apakšdaļu! Vai viņam tas izdevās?

Protams, kā tad bez skatītāju viedokļiem jeb tvītiem no tvitera. Linda un Nauris dodas iztaujāt šova dalībniekus un veidotājus, lai sniegtu skatītājiem atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, jo patiesība ir jāzina!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šonedēļ “Balcia” balsojumā skatītāji bija lēmuši, ka jāpiedalās Maksimam Buselam un Lizai Manijai. Viņiem šoreiz jāatdarina kāds “TikTok” video, kurā interesantā veidā tiek dots padzerties šampanieti! Kā tas beigās izdosies? Līdz ar pēdējo šova sēriju paziņojam, ka arī “Balcia” balsojums ir beidzies! Paldies visiem, kuri piedalījās!

Taču, ja jūs skatāties visu sēriju un pie sevis domājat – es arī vēlos tādu kleitu kā raidījuma vadītājai Lindai, tad jāteic, ka Linda šo kleitu izīrēja veikalā Klerr!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Vēl tuvāk slavenībām nav iespējams! Tev ir unikāla iespēja ielūkoties lielā šova “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs – uzzināt, kas notiek grimētavās, cik maksā krāšņie deju tērpi un, cik ērtas ir vienmēr spīdīgās dejotāju kurpes! Dalībnieku emocijas un tikai viņiem speciāli sagatavoti izaicinājumi, ar ko jātiek galā! Šosezon “Dejas aiz kadra” vadītājai Lindai Pūlei pievienosies un vadītāju lomā iejutīsies arī Latvijā populāri influenceri! Jautrība garantēta, jo tas ir sen zināms, nerakstīts ballīšu likums – dejas aiz kadra vienmēr ir karstākas!

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm