tv3.lv

“Kāds seksoloģijai sakars ar dejošanu?” Pirmā epizode “Dejas aiz kadra” IR KLĀT!

Šoreiz šova vadītāja Linda Pūle nebija viena. Viņai izokšķerēt aizskatuves gaiteņus un ielīst tur, kur citiem ir liegts, palīdzēja “influenceris” Edgar Fresh! Viņa “YouTube” kanālam platformā ir vairāk nekā 27 tūkstoši sekotāju. “Instagram” lietotnē viņa ikdienai seko vairāk nekā 11 tūkstoši cilvēku.

Edgars Fresh popularizē veselīgu uz zaļu dzīvesveidu, kas attiecas arī uz pārvietošanos pa Rīgas ielām. Viņš ar Lindu vēlas noskaidrot, kā dalībnieki ir nokļuvuši līdz filmēšanas vietai, un vai tas, pēc Edgara domām, ir pietiekami pieņemami, lai saudzētu pasauli!

Ja runājam par deju, šobrīd ļoti aktuālas ir “TikTok” dejas. Un arī raidījumā “Dejas aiz kadra” tas nav izņēmums. Kopā ar apdrošināšanu “Balcia” Linda dodas pie šova vadītājiem, lai viņi nodejo pēdējā laika Latvijā slavenāko dziesmu no “Bermuda divstūra” repertuāra. Kuru no dalībniekiem tu vēlies redzēt nākamo? Dodies uz “Balcia” lapu un nobalso! BALSO ŠEIT

Un kur tad bez skatītāju viedokļiem un tvītiem. Lindai kabatā ir sagatavoti pāris jautājumi, ko skatītāji ar “Twitter” palīdzību vēlas pajautāt zvaigznēm!

Kā arī Linda dodas ciemos pie šova “Dejo ar zvaigzni” pamatlicējiem – Agitas un Valērija Mironoviem. Kādas ir viņu atmiņas par šova sākumu? Šo visu skaties pirmajā epizodē!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Vēl tuvāk slavenībām nav iespējams! Tev ir unikāla iespēja ielūkoties lielā šova “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs – uzzināt, kas notiek grimētavās, cik maksā krāšņie deju tērpi un, cik ērtas ir vienmēr spīdīgās dejotāju kurpes! Dalībnieku emocijas un tikai viņiem speciāli sagatavoti izaicinājumi, ar ko jātiek galā! Šosezon “Dejas aiz kadra” vadītājai Lindai Pūlei pievienosies un vadītāju lomā iejutīsies arī Latvijā populāri influenceri! Jautrība garantēta, jo tas ir sen zināms, nerakstīts ballīšu likums – dejas aiz kadra vienmēr ir karstākas!

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm