“Mārtiņam Spurim 100% ir mākslīgi pieaudzēti mati!” Daudz jaunumu šova “Dejas aiz kadra” 11. epizodē!

2022. gada 28. novembrī 17:54

Vienā acumirklī visi kopā esam nokļuvuši līdz šova “Dejo ar zvaigzni” pusfinālam, juhū! Šoreiz dažu metru jeb dažu balsu līdz iekļūšanai finālā un sacensībai par pirmo vietu un galveno balvu pietrūka šova dalībniekiem – aktrisei Elīnai Bojarkinai un dejotājam, deju pasniedzējam Martam Puniņam! Arī šova aizkadru raidījums stāvēja tam klāt!

Aizkadru raidījuma “Dejas aiz kadra” vadītāja Linda Pūle šoreiz bija apslimusi, tādēļ šova “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs viesojās Lindas kolēģe raidījumā “Bez Tabu” – Diāna Urbāne! Viņa iejutās Lindas lomā un bija klāt dalībniekiem patiešām nozīmīgos brīžos – pusfināls nav joka lieta!

Katru nedēļu raidījuma vadītājai piebiedrojas kāds no Latvijā zināmiem “influenceriem”. Šonedēļ pie Diānas aizkulisēs viesojās šova “Dejo ar zvaigzni” jau izbalsotais dalībnieks, bijušais latviešu motokrosists Matīss Karro! Viņam, starp citu, platformā “Instagram” seko gandrīz 10 tūkstoši cilvēku!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abi dodas pie dalībniekiem un šova vadītājiem, jo Matīsam ir palikuši daži neatbildēti jautājumi. Protams, arī Diānai ir jautājumi, jo viņa aizskutuvi klātienē iepazīst pirmo reizi!

Tāpat kā Linda, arī Diāna šonedēļ devās arī pie kāda no iepriekšējo sezonu dalībniekiem, žūrijas locekļiem vai šova veidotājiem. Šoreiz viņa ciemojas pie 4. sezonas vadītāja – aktiera Jāņa Āmaņa.

Diāna Jānim kopā ar “Aizdevums.lv” ir sagatavojusi nelielu atmiņas testu, kur jāatmin deju pāris, redzot tikai ķermeņa apakšdaļu! Vai viņam tas izdevās?

Protams, kā tad bez skatītāju viedokļiem jeb tvītiem no tvitera. Diāna kopā ar Matīsu dodas iztaujāt šova dalībniekus un veidotājus, lai sniegtu skatītājiem atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, jo patiesība ir jāzina!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šonedēļ “Balcia” balsojumā skatītāji bija lēmuši, ka jāpiedalās šova dalībniecei un aktrisei Elīnai Bojarkinai! Viņai šoreiz pēc dziesmas jāatmin, kāda tā ir deja! Kā tas beigās izdosies?

Un kuru no dalībniekiem tu vēlies redzēt nākamo? Dodies uz “Balcia” lapu un nobalso! BALSO ŠEIT.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Vēl tuvāk slavenībām nav iespējams! Tev ir unikāla iespēja ielūkoties lielā šova “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs – uzzināt, kas notiek grimētavās, cik maksā krāšņie deju tērpi un, cik ērtas ir vienmēr spīdīgās dejotāju kurpes! Dalībnieku emocijas un tikai viņiem speciāli sagatavoti izaicinājumi, ar ko jātiek galā! Šosezon “Dejas aiz kadra” vadītājai Lindai Pūlei pievienosies un vadītāju lomā iejutīsies arī Latvijā populāri influenceri! Jautrība garantēta, jo tas ir sen zināms, nerakstīts ballīšu likums – dejas aiz kadra vienmēr ir karstākas!

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm