tv3.lv

Piedejo tuvāk slavenībām kopā ar Lindu Pūli un raidījumu "Dejas aiz kadra" GO3 un TV3Play!

Jau šo svētdien, 18. septembrī, pirmizrādi TV ēterā piedzīvos šova “Dejo ar zvaigzni” jaunā sezona! 13 slavenības, koši tērpi, spīdīgas kurpes un lakota deju grīda – šādi izskatīsies tavi svētdienas vakari! Bet ko darīsi pirmdienas vakarā? Arī uz to mums ir atbilde!

16. septembrī 14:22

Šovam “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs norisināsies tikpat liela, ja ne pat lielāka rosība kā TV ekrānos vai uz skatuves. To visu iemūžināt dosies “Bez Tabu” žurnāliste Linda Pūle aizkadru raidījumā “Dejas aiz kadra”, kas skatītāju acīm tiks demonstrēts katru pirmdienas vakaru pēc lielā šova GO3 un TV3Play!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Linda Pūle katru reizi nebūs viena, viņai palīgos lūkot aizkulišu labumus dosies kāds Latvijā zināms “influenceris”. Abi kopā roku rokā skatīs, ko pirms šova un tā laikā dara dalībnieki, dejotāji, aizskatuves cilvēki, grimētāji un žūrija, kā arī – spēlēs spēles. Kādas spēles?

Katru reizi, dodoties uz tiešraides filmēšanu, Lindai kabatā būs kāda īpaša vēstule, kurā būs apslēpti dalībnieku noslēpumi, kā arī telefons, no kura Linda izlasīs labāko tvītu izlasi un mēģinās no dalībniekiem vai žūrijas pārstāvjiem rast atbildes – kāpēc ir tā, kā ir! Šos pārsteigumus raidījumā atbalstīs “Aizdevums.lv”.

Un tas nebūt nebūs viss. Kopā ar apdrošināšanu “Balcia” būs iespējams balsot par dalībniekiem, kuri katru nedēļu veiks kādu izaicinājumu!
Izklausās varen raibi un interesanti, vai ne? Tāpēc nenokavē – katru pirmdienas vakaru jaunāko aizkulišu raidījuma “Dejas aiz kadra” epizodi meklē GO3 vai mājaslapā ŠEIT! 

Nokļūsti vēl tuvāk aizkulisēm, vēl tuvāk slavenībām un karstiem izaicinājumiem. Tiekamies pirmdienās!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Vēl tuvāk slavenībām nav iespējams! Tev ir unikāla iespēja ielūkoties lielā šova “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs – uzzināt, kas notiek grimētavās, cik maksā krāšņie deju tērpi un, cik ērtas ir vienmēr spīdīgās dejotāju kurpes! Dalībnieku emocijas un tikai viņiem speciāli sagatavoti izaicinājumi, ar ko jātiek galā! Šosezon “Dejas aiz kadra” vadītājai Lindai Pūlei pievienosies un vadītāju lomā iejutīsies arī Latvijā populāri influenceri! Jautrība garantēta, jo tas ir sen zināms, nerakstīts ballīšu likums – dejas aiz kadra vienmēr ir karstākas!

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm