“Vai, vai, vai, kā jūs mani apčakarējāt!” Aizkadru raidījuma “Dejas aiz kadra” 5. epizode ir klāt!

2022. gada 17. oktobrī 18:43

Visiem zināms, ka šovbizness nav nekas patīkams!  Tā piemēram, “Dejo ar zvaigzni” katru nedēļu šovs kādam pārim ir jāpamet. Šajā svētdienā žūrijas piešķirtie punkti un skatītāju balsojums kopsummā norādīja, ka mājās jādodas Matīsam Karro un Zanei Prokofjevai.

Lai dalībniekiem šajos brīžos būtu blakus un, lai iemūžinātu visu, kas norisinās aizskatuvē, mums jāpasakās aizkadru raidījuma “Dejas aiz kadra” vadītājai Lindai Pūlei! Viņa katru svētdienas vakaru dodas uz šova “Dejo ar zvaigzni” filmēšanas laukumu un piefiksē visu, kas skatītājiem būtu jāredz no notikumiem aizskatuves dzīvē!

Bet Linda uz turieni nedodas viena. Katru nedēļu viņai piebiedrojas kāds no Latvijā zināmiem “influenceriem”. Šonedēļ laimīgā loze kritusi iluzionistam Edžum! Viņa “Instagram” kontam seko vairāk nekā septiņi tūkstoši sekotāju, bet “Youtube” kontu abonējuši aptuveni 28 000 fanu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abi šonedēļ ir gatavi dalībniekus pamatīgi izāzēt! Edžus, nākot uz šovu, ir pamatīgi apbruņojies – viņam līdzi ir visādi uzdevumi un vairākas kāršu kavas! Viņi “uz muļķi ķer” gan multimākslinieku Kašeru, gan solistu no grupas “Citi zēni” Jāni Pētersonu.

Katru nedēļu Linda dodas arī pie kāda no iepriekšējo sezonu dalībniekiem, žūrijas locekļiem vai šova veidotājiem. Šoreiz viņa ciemojas pie “influenceres” Diānas Kubasovas!

Linda Diānai kopā ar “Aizdevums.lv” ir sagatavojusi nelielu atmiņas testu, kur jāatmin deju pāris, redzot tikai ķermeņa apakšdaļu! Vai viņai tas izdevās?

Protams, kā tad bez skatītāju viedokļiem jeb tvītiem no tvitera. Linda un Edžus dodas iztaujāt šova dalībniekus un veidotājus, lai sniegtu skatītājiem atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, jo patiesība ir jāzina!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Balcia” balsojumā šonedēļ skatītāji ir lēmuši, ka jāpiedalās šova dalībniecei Madarai Palameikai. Viņai šoreiz nav ne jādejo, ne jādzied, bet jāmin vārdi! Kā viņai tas izdosies? Un kuru no dalībniekiem tu vēlies redzēt nākamo? Dodies uz “Balcia” lapu un nobalso! BALSO ŠEIT

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Vēl tuvāk slavenībām nav iespējams! Tev ir unikāla iespēja ielūkoties lielā šova “Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs – uzzināt, kas notiek grimētavās, cik maksā krāšņie deju tērpi un, cik ērtas ir vienmēr spīdīgās dejotāju kurpes! Dalībnieku emocijas un tikai viņiem speciāli sagatavoti izaicinājumi, ar ko jātiek galā! Šosezon “Dejas aiz kadra” vadītājai Lindai Pūlei pievienosies un vadītāju lomā iejutīsies arī Latvijā populāri influenceri! Jautrība garantēta, jo tas ir sen zināms, nerakstīts ballīšu likums – dejas aiz kadra vienmēr ir karstākas!

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm