"Dejo ar zvaigzni" finālisti pirms tiešraides uzrunā fanus un atceras lieliskās nedēļas šovā

Sīvā konkurencē pirms nedēļas izkristalizējās šova “Dejo ar zvaigzni” finālisti – Jānis Pētersons un Olena Čerekova, Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs, kā arī Maksims Busels un Liza Manija. Sarunā ar portālu tv3.lv finālisti par sajūtām lielā vakarā priekšā, kā arī pēdējie vārdi faniem pirms fināla!

2022. gada 4. decembrī 16:05

Grupas “Citi zēni” dalībnieks Jānis Pētersons dejo pārī ar sporta deju dejotāju, pasniedzēju Olenu Čerekovu. Par iekļūšanu finālā pāris saka, ka ir laimīgi, jo izdevies pateikt un parādīt to, ko viņi vēlējušies un tā ir liela veiksme.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Prieks par finālu pārim mijas arī ar skumjām, kā tas notiek vienmēr, kad beidzas kāds etaps dzīvē.

Kā spilgtāko atmiņu pāris nespēj nosaukt vienu konkrētu, jo katru dienu notiek daudz dažādu notikumu un ikviens paliks atmiņā uz visu dzīvi.

Lielākais ieguvums Olenai ir jauni draugi, iemācīšanās strādāt maksimāli īsos laika sprīžos, ātri pieņemt lēmumus, nebaidoties kļūdīties.

Finālā pāris sola trīs maksimāli dažādas dejas, kas radīs iespēju parādīt trīs dažādus raksturus, lai interesantāk skatītēs.

“Vēlamies pateikt lielu paldies ikvienam par atbalstu un ticību mūsu spēkiem. Paldies ikvienam, kurš balso, paldies par ikvienu silto vārdu, patīkamo novēlējumu, kuru jūs mums uzrakstījāt vai pateicāt dzīvē. Mums ir būtiski pazināties, ka tas ko darām aizskar skatītāju sirdis. Vēlreiz paldies par atbalstu,” tā Jānis un Olena.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Aktieris Maksims Busels šovā piedalās kopā ar dejotāju, deju pasniedzēju Lizu Maniju. Pāris izjūt skumjas, jo šodien viss beigsies, laiks ir paskrējis tik ātri, ka pat neticas, ka jau šovakar tiks nodejotas pēdējās dejas, jo ir sajūta, ka tik tikko bija pirmais mēģinājums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nedēļas sākumā Maksimam un Lizai licies, ka nereāli grūti būs sagatavos trīs jaunus priekšnesumus tik īsā laika posmā, nav runa tikai par deju soļiem, bet par tērpiem, rekvizītiem, scenogrāfiju, horeogrāfiju, kopmēģinājumu ar papildus dejotājiem, kostīmu pielaikošanu, frizūru un kosmētikas izstrādi.

Ģenerālmēģinājumā visu redzot, viņi saprot, ja ir liela vēlme un motivācija, tad var paveikt visu, galvenais, lai atbalsta superīga komanda.

Pāris nespēj beigt priecāties, jo viņiem bija iespēja atgriezties šovā, un nu viņi ir nokļuvuši finālā.

“Finālā demonstrēsim trīs priekšnesumus, trīs absolūti dažādus stāstus, emociju kontrastu, dažādas enerģijas un izpildījumu. Mēģināsim pārsteigt ar mūziku, jo tai arī ir lielā nozīme katrā mūsu priekšnesumā. Protams visvairāk mēs gaidām – freestyle, kur rādīsim stāstu no romantiskās filmas “La La Land”,” tā Maksims un Liza.

Pagaidām pārim spilgtākās atmiņas ir par momentu, kad viņi uzzināja, ka atgriezīsies šovā, tas radīja lielu sajūsmu. Maksims un Liza ir droši, ka arī finālā piedzīvos daudz emociju.

Lielākais ieguvums no dalības šovā ir cilvēki, lieliski profesionāļi savā jomā. Ikviens, kurš strādāja un strādā ar “Dejo ar zvaigzni” ir kā maza daļiņa lielajā mehānismā. Otrs ieguvums ir pieredze un iespēja būt daļai no tik liela notikuma. Šovs ir lielisks piedzīvojums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par Rūtu un Viktoru, kā arī par Jāni un Olenu pāris saka, ka viņi ir ļoti radoši, kas ir liels pluss, jo raidījums tomēr ir šovs, kur būtiski ne tikai, dejot soļus, bet arī parādīt ko interesantu.

“Gan Jānim ar Olenu, gan Rūtai ar Viktoru katrs priekšnesums bija īpašs, interesants, aizraujošs un neatkārtojams. Gribam izteikt savu apbrīnu par to, cik labi un radoši dejoja Jānis un Rūta. Tas, ko viņi radīja deju laukumā bija kaut kas neticams. Par to arī paldies un kompliments Lizas kolēģiem Viktoram un Olenai – par pacietību, izturību un tik labi padarītu darbu, jūs esat apbrīnojami un patiešām profesionāli,” konkurentus slavē Maksims un Liza.

Faniem pāris saka, ka nav būtiski pirms fināla, pēc fināla, vai jebkurā citā mirklī – viņi vienmēr teiks paldies par atbalstu. Cilvēkus, kuri atbalsta viņu pāri Maksims un Liza sauc par nenovērtējamiem.

“Esam bezgala pateicīgi jums, jo mums ir vislabākā publika, fani, skatītāji un atbalstītāji. Nekad dzīvē neaizmirsīsim tās emocijas, ko izjūtam, lasot visus komentārus un atbalsta vārdus. Līdz skudriņām, līdz asarām. Mēs esam laimīgi, jūs esat mūsu lielākais ieguvums,” fanus uzrunā pāris.

Maksims piebilst, ka arī pēc šova nebeigsies viņa dejošana kopā ar Lizu, viņiem priekšā citi projekti, kas saistās ar iespēju dejot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Laika ziņu moderatore Rūta Dvinska uz skatuves kāpj tandēmā ar dejotāju, deju horeogrāfu Viktoru Haritonovu. Runājot par finālu, pāri pārņem dalītas sajūtas, tas, ka viņi finālā ir fantastiski un viņi ir pateicīgi un priecīgi, tad piezogas apziņa, ka jau pēc pāris stundām viss beigsies. Sentimenta, nostalģijas ietekmē brīžiem negribas skatīties ar šovu saistītās bildes, lai nepaliktu pārāk skumji.

Nedēļas laikā sentimentu, nostalģiju pāris sev cenšas mazināt, atgādinot, ka tas ir šovs, varbūt vēlāk, kāds uzaicinās viņus, kur padejot un arī tas jau notiek!

“Visu nedēļu runājām par to, kas šova ietvaros notiek pēdējo reizi. Tad pēdējo reizi mēģinājumu zālē, tad pēdējo reizi pēc mēģinājuma novilku standarta dejām paredzētās kurpes,” atceras Rūta.

Rūtai un Viktoram visspilgtāk atmiņā palikuši emocionālie brīži, ne priekšnesumi vai tērpi. Pirmā spilgtā atmiņa nāk prātā džaivs un Viktoram sejā iemestā torte – tā kā mēģinājumi nebija, viss notika uz skatuves, tad emocijas bija īstas visiem, arī žūrijai, to vērojot. Par deju sekoja arī pirmie trīs desmitnieki šova laikā.

Kā lielākos ieguvumus no šova, Rūta nosauc pēc septiņu gadu pauzes iespēju atgriezties dejas pasaulē, iegūtās jaunās prasmes un fiziskā attīstība. Viņa attīstījusi arī savas komunikācijas spējas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liels pluss pārim ir arī šova laikā satiktie cilvēki, kuriem, ejot garām pa ielu, gribēsies ne tikai teikt sveiciena vārdus, bet arī apskaut.

Kā savu lielāko plusu un mīnusu pāris nosauc faktu, ka visu šovu ir “kūlušies” paši, protams, ar tuvāko atbalstu, šova veidotāju atbalstu, bet dejas, horeogrāfijas domājis ir pats Viktors, izņēmums laikmetīgā deja un freestyle.

“Tas ir gan pluss, gan mīnuss, jo nav bijis trešais, kurš izšķir domstarpības, kas reizēm piezagās. Bet tas rada arī gandarījumu, ka to paveicām. Neesam mēģinājuši radīt, būvēt ap sevi stāstu vienmēr mums galvenais ir koncentrēšanās uz pašu deju, tā mēs redzam šo šovu un tā bija mūsu prioritāte no pirmā mēģinājuma,” nosaka pāris.

Rūta un Viktors saka lielu paldies faniem, ka viņi ir finālā, pāris paļaujas uz atbalstītājiem, kuri ne reizi nav viņus pievīluši. Viņi zina, ka kopā ar atbalstītājiem var tālu tikt. Pirms šova viņi nekad neiedomājās, ka sveši cilvēki var tik ļoti un sirsnīgi atbalstīt, tas viss ļoti aizkustina.

“Neatkarīgi no iznākuma vēlamies novēlēt brīnišķīgu vakaru pie TV ekrāniem, baudiet šovu. Domājam, ka šo mēnešu garumā šovs ir bijis lielisks atelpa mirklis no ikdienas, kas nav tik vienkārša pēdējo gadu laikā. Dejošana ir laime, to vēlamies parādīt ar savu pēdējo deju šovā – freestyle, cerot, ka varbūt vēl kāds pievērsīsies dejošanai. Dejot ir laime, dejo dušā, dejo autobusa pieturā, pie spoguļa un jūties priecīgs,” smaida pāris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Šova “Dejo ar zvaigzni” fināls jau šovakar! Nepalaid garām – telekanāls TV3, plkst. 20.30!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm