"Dejo ar zvaigzni" fināls: kurš pāris uzvarēs un iegūs 15 000 eiro

4. decembrī ilgi gaidītais brīdis ir klāt – šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno balvu – 15 000 eiro – cīnīsies trīs pāri: Maksims Busels un Liza Manija, Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs, kā arī Jānis Pētersons un Olena Čerekova. Kurš no pāriem izrādīsies pārliecinošākais un iekaros visvairāk skatītāju sirdis?

2022. gada 4. decembrī 20:25

Finālā visu noteiks skatītāju balsojums, žūrija izteiks vien komentārus, bez vērtējuma.

Dalībnieki uz skatuves demonstrēs katrs trīs dejas, vienu jau dejoto, otru, ko izvēlēsies žūrija jau no dejotajām, bet trešā deja būs ieturēta brīvajā stilā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pirmie finālā uzstāsies Maksims un Liza. Viņu pirmā deja būs žūrijas izvēlēta – lēnais valsis, kā otro viņi dejos džaivu, savu dalību šovā viņi noslēgs ar brīvā stila deju filmas “La La Land” mūzikas pavadījumā, kuras pamatā stāsts, līdzīgi kā filmā, būs par savu sapņu piepildījumu.

Otrie finālā uzstāsies Rūta un Viktors. Arī viņu pirmā deja ir žūrijas izvēlētais lēnais valsis, kam sekos džaivs, bet savu noslēdzošo deju brīvajā stilā Rūta un Viktors veltīs dejai un mīlestībai pret deju, rādot, ka dejot tiešām var katrs.

Savukārt ar trešo kārtas numuru uzstāsies Jānis un Olena. Kā pirmo deju žūrija viņiem ir izvēlējusies sambu, kā otro redzēsim mīlestības deju rumbu, brīvā stila dejā Jāni atbalstīs viņa grupa “Citi zēni”.

Tāpat šova producenti ir parūpējušies par vairākiem pārsteigumiem visa vakara gaitā. Šovā atgriezīsies visi iepriekšējās nedēļās izbalsotie dalībnieki ar saviem priekšnesumiem, tāpat gaidāma dueta “Bujāns” uzstāšanās, kas būs īpašs veltījums visiem “Dejo ar zvaigzni” dalībniekiem.

Kurš pāris ir tavs favorīts? Kurš ir pelnījis iegūt 15 000 eiro?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm