tv3.lv

"Dejo ar zvaigzni" žūrijas pārstāve Kalēja‑Irbe: dalībniekiem vēlu "noķert" to laimes hormonu, ko rada deja

Jau šovakar pie skatītājiem atgriežas iemīļotais televīzijas šovs “Dejo ar zvaigzni”. Daudzi atceras dejotāju Martu Kalēju-Irbi, kura 2015.gada šovā dejoja pārī ar fotogrāfu Aleksandru Sokolovu, nu Marta atgriežas šovā, bet jau citā ampluā – kā daļa no žūrijas!

18. septembrī 11:00

Sarunā ar portālu tv3.lv Marta atklāj, ka jūtas fantastiski, pozitīvi, optimistiski un nespēj vien sagaidīt vakaru, kad varēs novērtēt dalībnieku pirmo sniegumu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laika posmā no dalības šovā līdz nokļūšanai žūrijas sastāvā ir pagājuši septiņi gadi, kuru laikā daudz kas Martas dzīvē ir mainījies. Viņa ir iestūrējusi laulības ostā un kļuvusi par māmiņu, arī profesionālajā jomā notikušas pārmaiņas.

“Ir nākusi klāt pieredze, mainījies skatījums uz daudzām lietām un profesionālajā ziņā paplašinājies redzesloks. Esmu deju trenere dažādos virzienos, dejotāja, tiesnese un LSPA docētāja, tas viss dod pavisam citu redzējumu uz cilvēkiem, kuri apzinātā vecumā pirmo reizi saskaras ar deju,” tā Marta.

Būt žūrijas sastāvā Martai ir liels pagodinājums, darba novērtējums, bet tas nes līdzi arī lielu atbildību gan pret dalībniekiem, gan deju kā tādu.

“Tā ir iespēja dot, palīdzēt, iedrošināt un vērot, kā deja konkrētajiem personāžiem, nedēļu no nedēļas uzlabojas un kļūt arvien koordinētāka. Būsim godīgi, sporta dejas ir gana sarežģītas,” smaida Marta.

Kalēja-Irbe apbrīno ikvienu, kurš spēj iemācīties galvenās nianses, paturēt tās prātā un ar savu ķermeni parādīt dejā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uzmanību vērsīšu uz lietām, kas dejā ir pašas svarīgākās, aptverot arī emocionālo sniegumu, atdevi, attieksmi un priekšnesumu kopumā. Es no šova dalībniekiem sagaidu mešanos iekšā tajā, ko viņi ir apņēmušies darīt. Tā teikt – ar visu sirdi un dvēseli būt iekšā dejā,” savus vērtēšanas kritērijus atklāj Marta.

Marta iesaka dalībniekiem baudīt procesu, tas ir pats svarīgākais. Neaizmirst, ka deja ir laime, kustība ir dzīvība. Žūrijas pārstāve ikvienam šova dalībniekam vēl “noķert” to laimes hormonu, ko rada deja!

Skaties šova “Dejo ar zvaigzni” jaunās sezonas pirmo raidījumu jau šovakar, 18. septembrī – telekanālā TV3, plkst.20.30! Nepalaid garām!

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm