tv3.lv

Foto: daiļā Anna Krimele saviesīgā pasākumā atrāda grūtnieces puncīti

Aizvadītās nedēļas izskaņā uz jautru atkalredzēšanās ballīti restorāna “Felicita” vasaras dārzā satikās šova “Dejo ar zvaigzni”ceturtās sezonas zvaigznes. Starp viņiem bija arī Anna Krimele (šovā Lieckalniņa), kurai jau drīz jālaiž pasaulē atvasīti.

2018. gada 21. maijā 14:17

2016. gada jūnijā Anna mija gredzenus ar uzņēmēju Rafaelu Krimelu, pieņemot vīra uzvārdu. Ģimenē jau aug trīs bērniņi – Annai no iepriekšējām attiecībām ir pusaudžu vecuma meita Annija, bet viņas vīram – meita un dēls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gada sākumā uzvirmoja ziņas, ka Anna ir abu kopīgā bērniņa gaidībās. Zvaigzne gan no plašākiem komentāriem atturējusies, taču “Dejo ar zvaigzni” ballītē fiksētie kadri atklāj, ka ģimenē patiešām gaidāms pieaugums.

Turklāt, kā liecina Annas auguma aprises – tas gaidāms visai drīz.

Evija Skulte šajā ballītē bauda romantiku ar mīļoto! Apskati bildes TE!

Anna Lieckalniņa “Dejo ar zvaigzni” startēja pārī ar Jāni Strēlnieku. Šova laikā abi priecēja ar vairākiem izjustiem deju numuriem.

Attēlus no “Dejo ar zvaigzni” atkalredzēšanās svinībām apskati TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm