tv3.lv

Igaunijas TV ekrānos atgriežas "Dejo ar zvaigzni"! Šovā piedalīsies parlamenta spīkers Jiri Ratass

Jau šajā rudenī pie igauņu TV3 skatītājiem atgriezīsies izklaides/labdarības raidījums “Dejo ar zvaigzni”. Telekanāls izziņo pirmo dalībnieku – Igaunijas parlamenta pārstāvi Jiri Ratasu.

18. augustā 14:27

“Prieks izcelt, ka cienījamais politiķis Jiri Ratass pieņem izaicinājumu piedalīties programmā labdarības nolūkos. Dejotāji un zvaigznes atbalsta Igaunijas Vēža biedrības kampaņu un piedāvā skatītājiem jautru un emocionālu “Dejo ar zvaigzni” sezonu,” portālam “err.ee” sacīja “TV3 Grupp Eesti” izpilddirektore Signe Sūra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Politiķis uzskata, ka ikvienam ir jādara viss iespējamais, lai saglabātu Igaunijas iedzīvotāju veselību un nodrošinātu, ka iespēja veikt augstas kvalitātes veselības pārbaudes sasniedz katru Igaunijas nostūri.

“Igaunijā no ļaundabīgiem audzējiem ik gadu mirst aptuveni 4000 cilvēku, kas liecina, ka slimībai nerūp ne vecums, ne dzimums, ne dzīvesvieta. Mēs visi šīs slimības dēļ esam zaudējuši kādu mīļu cilvēku, paziņu vai draugu. Tāpat arī mana ģimene. Ja varu sniegt savu ieguldījumu šādu slimību profilaksē un agrīnā atklāšanā, vienmēr cenšos dot savu ieguldījumu,” portālam “err.ee” noteica Jiri Ratass.

Par šova laikā savāktajiem līdzekļiem tiks iegādāts datortomogrāfijas aparāts uz “riteņiem”, tas padarīs iespējamu veikt plaušu vēža pārbaudi, kā arī citus speciālistu nozīmētos izmeklējumus, personas dzīvesvietas tuvumā – arī ārpus lielajām pilsētām un lielajiem medicīnas centriem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm