tv3.lv

Kas gaidāms otrajā tiešraidē? Šonedēļ šovu “Dejo ar zvaigzni” pametīs pirmais pāris

Šo svētdien, 25. septembrī, plkst. 20.30 TV3 skatītājiem būs iespēja baudīt šova “Dejo ar zvaigzni” dalībnieku jaunākos priekšnesumus. Lai arī aizvadītajā nedēļā žūrija pāriem sniedza savus vērtējumus, šovā palika visi trīspadsmit pāri. Taču šonedēļ gan žūrija, gan skatītāji lems, kuram pārim šovs būs jāpamet.

23. septembrī 13:07

Šonedēļ šovu atklās Matīss Karro un Zane Prokofjeva ar enerģisku kvikstepu. Šim vakaram dalībnieki izvēlējušies ļoti dažādus deju stilus – līdzās kvikstepam būs gan lēnais, gan Vīnes valsis, čačača, rumba, samba un, protams, tango. Skatītājus priecēs ne vien dažādie deju stili, bet arīdzan krāšņās standartdeju kleitas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svarīgs uzdevums šonedēļ būs skatītājiem, jo šonedēļ skatītājiem tiks dota iespēja ar telefona balsojumu atbalstīt savus favorītus. Pirmajā tiešraidē žūrija sniedza savus vērtējumus dejotājiem, šis vērtējums tiks summēts klāt pie šīs nedēļas žūrijas vērtējuma. Vakara izskaņā tam pārim, kas būs saņēmis viszemāko vērtējumu, šovs būs jāpamet.

Šonedēļ izmaiņas būs arī žūrijas sastāvā. Šajā nedēļā “Dejo ar zvaigzni” žūrijas sastāvā nebūs Jānis Purviņš, viņu otrajā tiešraidē aizvietos horeogrāfe un režisore Inga Krasovska. Viņa jau gandrīz 20 gadus darbojas teātros Latvijā, Eiropā un Krievijā, piedalījusies vairāk nekā 80 uzvedumu, mūziklu un koncertu tapšanā, vadījusi deju nodarbības Tautas deju ansamblī “Zelta sietiņš” un “MarieN Studio”. Trīs reizes saņēmusi “Spēlmaņu nakts” balvu kā labākā kustību režisore.

Kurš pāris ir tavi favorīti?

Skaties gada gaidītāko un krāšņāko šovu “Dejo ar zvaigzni” svētdienu vakaros plkst. 20.30 kanālā TV3, kā arī nākamā paaudzes televīzijā Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm