Kuram no "Dejo ar zvaigzni" finālistu pāriem uzvaru novēl jau izbalsotie dalībnieki?

Jau šovakar vērosim šova “Dejo ar zvaigzni” finālu, kur par uzvaru sacentīsies trīs pāri – Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs, Maksims Busels un Liza Manija, kā arī Jānis Pētersons un Olena Čerekova. Sarunā ar portālu tv3.lv izbalsotie dalībnieki nosauc savus favorītus.

2022. gada 4. decembrī 14:02
FOTO: KRISTAPS LAPIKS

Dziedātāja Aminta saka, ka finālā ir paši spēcīgākie dalībnieki un ikviens no pāriem var uzvarēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par Rūtu un Viktoru Aminata saka, ka viņi ir ļoti saskanīgs pāris, kā viņi strādā, kā piedomā pie katra priekšnesuma un pārsteidz. Vienmēr viņiem ir gan horeogrāfija, gan tehniski labi izpildītas kustības. Mūziķe nesaprot, kā pāris paspēj visu, jo abiem ir mazi bērni.

Par Jāni un Olenu Aminata domā, ka arī viņi daudz strādā, ieguldās, ir saskanīgs pāris. Vienmēr viņu šovos ir pārsteiguma moments, pārdomāts stāsts. Nereti bijis tā, ka viņa atnākusi uz mēģinājumu un Jānis jau bijis deju zālē, bet Aminatai aizejot, viņš vēl palicis dejot. Dziedātāj saprot, ka pāris vēlas noslīpēt ikvienu kustību līdz perfektumam.

Maksims un Liza Aminatai liekas pāris ar īpašu savstarpējo ķīmiju. Priekšnesumi vienmēr baudāmi, patīkami, tehniski atstrādāti. Maksima talantu Aminata apbrīno – viņa kustības, priekšnesumu izjušanu un iznešanu skatītājiem. Ikviena uzstāšanās ir kā gatavs šovs.

Aminatas deju partneris Makss Kravčenko piebilst, ka novēl uzvaru stiprākajiem!

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

Psiholoģe ar specializāciju seksoloģijā un partnerattiecību terapijā Kristīne Balode saka, ka gan personīgi, gan profesionāli, stiprinot sieviešu tiesības un izrādot visdziļāko cieņu sieviešu izaicinājumiem sporta deju industrijā, uzvaru viņa novēl Rūtai un Viktoram.

Kā savu lielāko ieguvumu šovā viņa nosauc uzdrīkstēšanos sekot sirdsbalsij un atļaušanos būt sev pašai, gan savās varēšanās, gan nevarēšanās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

Dejotāja Estere Beatrise Klapere, kura šovā piedalījās pārī ar Mārci Auziņu, visvairāk īkšķus turēs par Maksimu un Lizu, jo daudzus gadus ir pazīstama ar Lizu. Estere uzsver, ka ikviens no pāriem ir ieguldījis nežēlīgi lielu darbu.

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

RAKUS Anestezioloģijas Klīnikas vadītāja Agnese Ozoliņa un dejotājs Rihards Dūša vienbalsīgi paziņo, ka viņu favorīti ir Maksims un Liza.

Rihards aicina dalībniekus neaizmirst, ka uzvarēs tikai viens, tātad – bez stresa!

Agnese, kā savu lielāko ieguvumu šovā nosauc paplašinātu redzesloku, papildinātu paziņu un draugu klāstu, ieskatu citā nozarē, apgūtās jaunās dejas un ķermeņa kustības. Viņa pārvarējusi bailes no kamerām, no sevis parādīšanas.

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

Šķēpmetēja Madara Palameika uzvaru novēl Maksimam un Lizai, jo viņai liekas, ka viņu starpā ir ļoti laba ķīmija. Viņi ir ļoti saskanīgs deju pāris. Katrā priekšnesumā pārsteidz ar izpildījumu un emocionalitāti.

Kā lielāko ieguvumu Madara nosauc faktu, ka daudz nopietnāk attiecas pret deju, nu viņa saprot, ka tā nav tikai horeogrāfija, bet vesels emociju kopums. Šķēpmetēja priecājas arī par jauniegūtajiem draugiem un paziņām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Toties Madaras partneris Leonards Petkevičs uzskata, ka ikviens pāris ir pelnījis uzvarētāja goda titulu, jo ieguldītais darbs, domas un jūtas, kas izpaudās katra pāra dejā, ir godalgas vērts. Dejotājs ir drošs, ka fināls būs interesants un saspringts.

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

“Leļļu teātra” aktrise un seriāla “Nemīlētie varone” Elīna Bojarkina un dejotājs Marts Puniņš uzaru novēl Maksimam un Lizai, jo uzskata, ka pāris visu dara ar sirdi un dvēseli. Visi pāri iegulda pūles un rūpes, un dara visu to labāko, bet Maksimam ar Lizu bija iespēja atgriezties un viņos ir milzīgs cīņas spars, viņi dara visu iespējamo, lai attaisnotu to, kāpēc ieguva otro iespēju.

Kā lielāko ieguvumu no šova Elīna nosauc stāšanos pretī savām bailēm un sevis pārvarēšanu. Nu viņai ir sajūta, ka viņa spēj paveikt jebko. Viņa ir pateicīga, ka bija iespēja iziet cauri šim piedzīvojumam un augt kā cilvēkam.

Pāris novēl, lai visi dalībnieki izbauda sagatavotās dejas un nes šo pieredzi tālāk dzīvē!

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

Multimākslinieks Kašers atklāj, ka jūt līdzi gan Rūtai un Viktoram, gan Maksimam un Lizai – abi pāri forši ne tikai uz skatuves, bet arī aizskatuvē, atvērti un draudzīgi.

Par Maksimu un Lizu Kašers saka, ka grūti redzēt atšķirību, kurš ir dejotājs un kurš – nē. Viņi viens otru papildina, kustībās Maksims ir vienkārši nepārspējams – plastika, emocijas, ķermeņa fleksibilitāte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Toties skatoties uz Rūtu un Viktoru, Kašers redz, ka viņiem patīk tas, ko viņi dara, redz mirdzošas acis un prieku, kad dejo. Rūta ir fantastiska dejotāja un personība.

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

Latviešu motobraucējs Matīss Karro, uzskata, ka visi pāri, kuri ir finālā, ir pelnījuši uzvaru. Ka ieguldīts ir ļoti daudz darba, ka viņi ir strādājuši vairāk par citiem un viņš apzinās, cik grūti tas ir. Matīss uzsver, ka viņam patiesi nav favorīta, ka šādi vārdi nav vienkārši, lai izpatiktu visiem.

Kā savus lielākos ieguvumus no šova viņš nosauc iepazītos cilvēkus, atmosfēru. Vai viņš iemācījies dejot, sportists smejoties uzreiz atbild, ka nē. Viņš apguvis soļus, bet, lai tos atkārtotu, viņam būtu jāskatās video un tad jāatgādina sev kustības mēģinot.

Matīss plāno iet ar sievu deju kursos, jo vēlas iemācīties pāris skaistas dejas un vasarās “spridzināt” zaļumballēs.

FOTO: KRISTAPS LAPIKS

Interjera un sajūtu dizainere Anda Ozoliņa, runājot par deju, saka, ka pāri ir līdzvērtīgi, bet viņa saprot, ka katram cilvēkam, kāds no pāriem ir emocionāli tuvāks, viņai šāds pāris, ir Maksims un Liza. Anda uzskata, ka pāris deju laiž citā līmenī, apvienojot tehniku, emocijas un aktiermeistarību, radot emocionālu stīgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Finālistiem viņa novēl saglabāt stāju un iekšēju mieru, “nesadegt” fināla dejās.

Par sevi Anda saka, ka šovā baudījusi dejas ar profesionāli, kuru nav jābīda, kad vienkārši ļaujies un kaifo. Adrenalīns joprojām ir ar viņu, gribas kustību un vitalitāti. Anda nevēlas atlaist iegūto fizisko formu, tāpēc turpina būt aktīva.

Šova “Dejo ar zvaigzni” fināls jau šovakar – 4. decembrī, telekanālā TV3 vai televīzijā Go3, plkst. 20.30!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm