Maksims Busels un Liza Manija atklāj, kādās proporcijās sadalīs laimestu, kā to iztērēs

Šīs sezonas vērienīgākajā TV šovā “Dejo ar zvaigzni” uzvaras laurus plūca aktieris Maksims Busels un dejotāja Liza Manija. Pāris pastāsta par sajūtām pēc šova un to, kur tiks iztērēts laimests – 15 000 eiro.

2022. gada 6. decembrī 15:21

Sarunā ar portālu “tv3.lv” šova uzvarētāji saka, ka gaidot, kad paziņos rezultātus, bijuši mierīgi, parasti tiešraidēs bija neliels stress, bet tieši finālā iekšēji bijis miers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gaidot rezultātus, Maksims un Liza bija priecīgi, jo apzinājās, ka nodejojuši labi, parādījuši trīs skaistas dejas, ka ir finālā un stāv kopā ar vēl diviem spēcīgiem pāriem. Viņi bijuši vienkārši laimīgi.

“Atceros mirkli, kad vēl tikai sāka saukt Maksima vārdu, pateica pāris pirmos burtus un es jau no emocijām nokritu zemē uz ceļiem un sāku kliegt aiz sajūsmas. Maksims mani piecēla, mēs apskāvāmies, tās bija neaprakstāmas sajūtas,” tā Liza.

Liza neslēpj, ka viņai iekšēji bijusi sajūta, ka fināla dienā notiks kas ļoti labs, viņa ticējusi brīnumam un ar šo ticību “aplipinājusi” arī Maksimu. Līdz pēdējam viņi skatījušies viens uz otru un ticējuši, ka var uzvarēt.

Dejotāja neslēpj, ka jau pirmajā mēģinājumā ticējusi, ka viņiem viss var sanākt, tālākie mēģinājumi un tiešraides tikai nostiprināja viņas pārliecību.

Visu fināla dienu pāris sauc par svētkiem, ko izjuta visi dalībnieki, kā nekā neviens nevērtēja dejas ar atzīmēm, tas mazināja stresu un vairāk deva iespēju baudīt deju, ļauties emocijām. Aizkulisēs valdījusi patīkama atmosfēra, ko visi centušies izbaudīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc uzvaras sekoja ballīte. Atbrauca visi dalībnieki, šova komanda, kopā radījām īstus svētkus. Parasti no filmēšanas mēs aizbraucam pēdējie, jo mums ir visvairāk mantu un gribas ar visiem parunāties, arī fināls nebija izņēmums. Nesaprotam, kā mums pietika spēka svinēt līdz pat rītam, zinot, ka Maksimam pēc tam izrāde,” smaida pāris.

Par “Dejo ar zvaigzni” beigām pāris saka, ka tas ir skumji. Lizai grūti apzināties, ka katru nedēļu svētdienās nebūs jādodas uz tiešraidēm, ka nebūs mēģinājumu, tērpu pielaikošanas, jaunas horeogrāfijas.

No otras puses Maksims un Liza apzinās, ka ir vajadzīga atpūta, jo ir jūtams sasprindzinājums, stresa līmenis ir augsts no slodzes. Viņiem ir žēl ne tas, ka šovs ir beidzies, bet gan fakts, ka laiks skrien tik ātri, jo visas šīs nedēļas viņi labprāt pabaudītu vēl un vēl.

Balvā iegūtos 15 000 eiro pāris dalīs brālīgi – uz pusēm, jo abi ir ieguldījuši lielu darbu dejā, horeogrāfijā un emocijās. Proporcionāli viņi ir ielikuši vienlīdz daudz, lai sekotu uzvara.

Par savu daļu Maksims vēlas palīdzēt mammai un māsai, jo ģimene ir galvenais, kas ir ikviena cilvēka dzīvē, bet tuvāko smaidi sejās ir laime.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpretī Liza tikai tagad sāk domāt par naudu, jo šova laikā viņai tas nav bijis būtiski, viņa nav domājusi – kā būtu, ja būtu. Pagaidām dejotāja domā, ka labs pielietojums būtu līdzekļu ieguldīšana nākotnei.

“Milzīgs paldies cilvēkiem, kuri bija ar mums, kuri ticēja, motivēja mūs darboties ar labiem vārdiem un vēstulēm, paldies ikvienam, kurš turēja īkšķus, balsoja vai domāja par mums ko labu fināla vakarā – tas viss kopā materializējās, un mēs uzvarējām! Paldies, tas ir mūsu kopīgais panākums,” priecājas Maksims un Liza.

Pāris saka paldies viens otram, komandai, ikvienam iesaistītajam šova “Dejo ar zvaigzni” tapšanā un sola nepazust, bet turpināt, dejot jau citos projektos!

Fināla raidījumu vari noskatīties šeit. 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm