tv3.lv

"Dejo ar zvaigzni" pirmais raidījums: iepazīsti dalībniekus

18. septembrī 20:10

Jau šovakar pie televīzijas skatītājiem atgriežas iemīļotais šovs “Dejo ar zvaigzni”. Dažādās jomās populāras personības apvienosies ar profesionāliem dejotājiem un iekaros deju zāles grīdu, skatītāju un žūrijas sirdis! Nepalaid garām!

Pēdējā šova sezona skatītājus priecēja pirms septiņiem gadiem, daudzi neslēpa savu sarūgtinājumu, ka vairāk neredz spilgto, emocionālo, māksliniecisko deju šovu. 2022. gada rudens sezonā šovs atgriežas TV3 ekrānos!

Pirmajā raidījumā iepazīsimies ar visiem dalībniekiem un neviens pāris vēl nepametīs šovu, taču žūrijas vērtējums tiks ņemts vērā un pieskaitīts otrās tiešraides žūrijas vērtējumam, tādēļ dalībniekiem ir ļoti svarīgi sevi apliecināt jau pirmajā reizē.

No otrās tiešraides dalībniekus vērtēs arī skatītāji, kuriem būs iespēja izteikt savas simpātijas ar telefona balsojuma starpniecību.

Uz deju grīdas kāps un savus talantus demonstrēs – TV3 laika ziņu moderatore Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs, reperis rolands če un Vita Laicāne, dziedātāja Aminata un Maksims Kravčenko, aktrise Elīna Bojarkina un Marts Puniņš, grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons un Olena Čerekova, interjera un sajūtu dizainere Anda Ozoliņa un Valters Frickaus, RAKUS Anestezioloģijas Klīnikas vadītāja Agnese Ozoliņa un Rihards Dūša, šķēpmetēja Madara Palameika un Leonards Petkevičs, ģitārists Mārcis Auziņš un Estere Beatrise Klapere, motobraucējs Matīss Karro un Zane Prokofjeva, multimākslinieks Kašers un Paula Kukute, psiholoģe Kristīne Balode un Marts Smolko, aktieris Maksims Busels un Jelizaveta Manija.

Žūrijas ampluā redzēsim baleta pedagogu un repetitoru Latvijas Nacionālajā operā, skatuves dejas pedagogu Latvijas Kultūras akadēmijā Iļju Vlasenko, profesionālu sporta deju dejotāju, treneri, tiesnesi un LSPA docētāju Martu Kalēju-Irbi, kā arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docentu, vairāku vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku virsvadītāju un māksliniecisko vadītāju Jāni Purviņu. Raidījuma vadītāju godu uzņemsies Mārtiņš Spuris un Arvis Zēmanis.

Dalībnieki demonstrēs priekšnesumu kādā no sporta deju disciplīnas “Desmit dejām”, kas ietver piecas Latīņamerikas dejas (samba, ča-ča-ča, rumba, pasodoble un džaivs) un piecas standartdejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, lēnais fokstrots un kviksteps). Papildus “Desmit deju” disciplīnai priekšnesumus veidos arī tādās dejās kā čarlstons, salsa, Argentīnas tango un American Smooth.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bukmeikeri vēl pirms pirmā raidījuma noskatīšanās līderu pozīcijās izvirza Aminatu, Kašeru un Rūtu Dvinsku! Kurš pāris ir tavs favorīts?

Skaties grandiozo šovu “Dejo ar zvaigzni” katru svētdienas vakaru, telekanālā TV3, plkst.20.30.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm