tv3.lv

Polijas pirmajā pārraidē "Dejo ar zvaigzni" žūrijas augstākais vērtējums Džamalai

Slavenā ukraiņu dziedātāja Džamala 29. augustā pirmo reizi devās tiešraidē uz šova “Dejo ar zvaigzni” grīdas Polijā. Māksliniecei kopā ar partneri Jaceku Ješku izdevies iegūt 37 žūrijas punktus. Tas ir pirmās pārraides augstākais rezultāts.

31. augustā 13:37

Video no pāra uzstāšanās publicēts “Polsat” YouTube kanālā. Valsi Džamala un Jaceks Ješke dejoja starp dzeltenajām saulespuķēm, kuras tika novietotas uz skatuves un tika rādītas arī ekrānos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajai dejai poļu horeogrāfs un ukraiņu dziedātājs izvēlējās Džona Lenona dziesmu “Imagine”.

Tiesneši godīgi atzina, ka šaubās, vai spēs nodalīt deju no Ukrainas kara konteksta. Tomēr pēc mākslinieces uzstāšanās šaubas par viņas dejošanas talantu pazuda.

Savukārt Džamala vērsās pie žūrijas locekļiem ar lūgumu viņai neizdabāt.

Vērts atzīmēt, ka 37 punktus Polijā pirmajā raidījumā saņēma arī cits pāris – geju realitātes šova “Prince Charming” modelis un varonis Jaceks Eloneks un viņa partneris-horeogrāfs Mihaels Daņiļčuks.

Latvijā “Dejo ar zvaigzni” šovs no 18. septembra būs skatāms kanālā TV3 svētdienu vakaros pulksten 20:30.

Arī Igaunijā šoruden būs šovs “Dejo ar zvaigzni”. Telekanāls izziņoja pirmo dalībnieku – Igaunijas parlamenta pārstāvi Jiri Ratasu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm