Raidorganizācija BBC sagatavojusi sižetu par Latvijas “Dejo ar zvaigzni”

Svētdien, 11. decembrī, ierastās šova “Dejo ar zvaigzni” tiešraides vietā TV3 skatītājiem būs iespēja noskatīties īpašo šova aizkulišu raidījumu. Skatītāji varēs ielūkoties tajā, kas palicis ārpus televīzijas ekrāniem, tostarp BBC pārstāvju viesošanās filmēšanas laukumā.

2022. gada 9. decembrī 14:27

Latvijā veidotais šovs “Dejo ar zvaigzni” piesaistīja arīdzan šova formāta turētāja “BBC” interesi. Oktobra izskaņā šova aizkulisēs viesojās britu televīzijas kanāla “BBC Two” pārstāvji, lai sagatavotu sižetu britu šovam “Strictly Come Dancing: It Takes Two”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova vadītājs Alažs Skorjanecs šova aizkulisēs viesojās Halovīna nedēļā un aprunājās ar dalībniekiem un žūrijas pārstāvjiem, iemācījās dažus vārdus latviešu valodā un pārliecinājās, ka arī Latvijā mīlestība pret deju ir neizmērojama.

Šova dalībnieki 12 nedēļu garumā ir priecējuši TV3 skatītājus ar skaistiem deju priekšnesumiem, elegantiem tērpiem un spožiem grimiem. Taču aiz kadra palika viņu ikdienas darbs vairāku mēnešu garumā, simtiem stundu mēģinājumu zālēs un vairāk nekā 100 cilvēku komandas darbs, lai šovs taptu.

Kā satikās šova pāri, ko viņi kopā ir piedzīvojuši, kā pāri strādāja pie saviem priekšnesumiem? Aizkulišu raidījumā šo svētdien skatītājiem būs iespēja redzēt, kā tapa katra šova sērija, cik daudz tērpu, matu laku un rekvizītu 12 nedēļu garumā ir sagādāts? Kā top priekšnesumu video noformējums, gaismu režija un citas detaļas? To skatītājiem atklās šova vadītāji Arvis Zēmanis un Mārtiņš Spuris.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm