tv3.lv

Zināmi šova “Dejo ar zvaigzni” vadītāji un žūrijas sastāvs

Nākamsvētdien, 18. septembrī, kanāla TV3 skatītājus sagaida viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem – “Dejo ar zvaigzni”. Tajā 13 Latvijā populāras personības kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā. Nu ir zināms, kas dejotājus vērtēs un kas būs šova vadītāji.

9. septembrī 11:51

Šova “Dejo ar zvaigzni” starmešu gaismā būs ne tikai dejotāji, bet arī šova vadītāji. Viens no šova vadītājiem būs Mārtiņš Spuris, ko TV3 skatītāji jau iepazinuši kā šova “Balss maskā” un “Zelta mikrofons” ceremonijas vadītāju, kā arī rītos Mārtiņš ir redzams “900 sekundēs”, stāstot par gaidāmo laiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mārtiņš ir arī grupas “Franco Franco” bundzinieks un brīvajā laikā viņam patīk kvalitatīvs kino, kvalitatīvs stand-up, kvalitatīvs volejbols un skatīties, kā citi kvalitatīvi dejo.

“Ir patiess prieks vadīt šovu, kuram ir tik bagātīga vēsture visā pasaulē. Protams, šis prieks nāk arī ar patīkamu satraukumu, jo šovs būs tiešraidē, tādēļ vienmēr var notikt dažādi gaidīti un negaidīti pārsteigumi. Kad redzu cilvēkus, kas lieliski dejo, manī tas vienmēr rada apbrīnu, jo pašam ir sajūta, ka tā nevarētu. Tādēļ ļoti cienu gan dejotājus, gan šova dalībniekus un vēlu veiksmi tiešraidēs!” dalībniekus uzmundrina Mārtiņš Spuris.

Tāpat šovā cauri sarunām ar dalībniekiem ritmiski dejos TV raidījumu un pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis, kas savu radošo rūdījumu guvis arīdzan improvizācijas teātrī. Arī ar dejošanu Arvis ir uz “tu”, jo sava ķermeņa koordināciju reiz slīpējis TDA “Līgo” kolektīvā.

“Esmu aizkustināts, ka būšu daļa no šova. Ar aizrautību vērošu, kā dejotāji attīstās un kāpj pāri jauniem izaicinājumiem. Savus novērojumus un emocijas gan uz skatuves, gan aiz tās sarunu formātā sūtīšu skatītājiem un līdzjutējiem. Zinu, kādu prieku sniedz deja un ko tā prasa fiziski un emocionāli, vēl jo vairāk tik īsā laika posmā,” savās pārdomās dalās Arvis Zēmanis.

Šova dalībnieku uzstāšanos ik svētdienas vakaru vērtēs profesionāla žūrija. Tās sastāvā būs Iļja Vlasenko, baleta pedagogs un repetitors Latvijas Nacionālajā operā un skatuves dejas pedagogs Latvijas Kultūras akadēmijā. Tāpat dejotājus vērtēs profesionāla sporta deju dejotāja un trenere Marta Kalēja-Irbe, kā arī horeogrāfs un docents Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, vairāku vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku virsvadītājs un mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nenokavē gada gaidītāko un krāšņāko šovu “Dejo ar zvaigzni” jau no 18. septembra svētdienu vakaros pulksten 20:30 kanālā TV3, kā arī nākamā paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Viens no krāšņākajiem un izklaidējošākajiem televīzijas šoviem “Dejo ar zvaigzni” ļaus skatītājiem sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības, kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem, apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm