Detektīvi atmasko Ziedu! Zem maskas slēpies Aleksandrs Samoilovs

9 komentāri
Detektīvi atmasko Ziedu! Zem maskas slēpies Aleksandrs Samoilovs
LAURIS VĪKSNE

Grandiozā šova “Balss maskā” piektajā raidījumā uz skatuves kāpa astoņi mākslinieki – Zieds, Lutausis, Mākonis, Rīga, Nelabais, Diskopele, Lelle un Zvirbulis. Raidījuma dziesmas tika veltītas tēmai – sports. Beigu beigās sevi nācās atmaskot Ziedam.

Zieds kāpa uz skatuves ar dziedātāja Čaka Berija dziesmu “”Go, Johnny, Go”. Maska nodemonstrēja ne tikai savas vokālās, bet arī dejošanas prasmes, parādot, ka lieliski izjūt mūziku.

“Nebiju domājusi un gaidījusi, ka Zieds ir tik kustīgs, tik sprigans, tas atkal šokē,” paziņoja Samanta Tīna.

Mazāko zālē sēdošo skatītāju simpātiju šoreiz izpelnījās Diskopele un Zieds. Detektīvi lēma, ka šoreiz sevi atmaskos un šovu pametīs – Zieds.

Atklājās, ka Zieda ādā bija iejuties pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Detektīvam Jānim Šipkēvicam izdevās uzminēt, kas slēpjas zem Zieda maskas, vai tas izdevās arī tev?

“Mazas nianses spēlē lielu lomu – ir maksimāli darīts, lai vedinātu mūs prom, bet burtiski pēc dažām zilbēm man atmiņā atausa mūsu saruna, pēc kuras Tevi atpazinu. Aleksandram ir neaizmirstams balss tembrs un neatkārtojams runas veids, tas pavediens ienāca tā kā zvaniņš, un es no tā netiku prom,” paziņo Jānis.

Pēc atmaskošanas Aleksandrs atklāja, ka lai arī bērnībā ir bijis kautrīgs dejotājs, tagad viņš aizraujas ar salsu. Viens no pavedieniem, kas samulsināja detektīvus, bija fakts, ka Zieds ir saistīts ar banku. Tā izrādījās taisnība, jo Aleksandrs ir absolvējis Banku augstskolu, kā arī viņa pirmā darba vieta bija bankā.

Aleksandram dalība šovā ir bijusi īsts piedzīvojums: “Man ļoti patika piedalīties šovā, manā dzīvē tas ir kaut kas pilnīgi jauns! Man patīk izaicinājumi un, kad man piedāvāja piedalīties, uzreiz teicu jā, un tikai pēc tam noskaidroju detaļas!”

9 komentāri