"Detektīvi ir mēmi!" "Balss maskā" skatuvi satricina Saules meita

20 komentāri
PUBLICITĀTES FOTO

Muzikālā šova “Balss maskā” sestajā raidījumā 11. aprīļa vakarā krāšņās maskās tērptās pašmāju slavenības izpildīja dziesmas, kurām nav iespējams nedziedāt līdzi. Par vienu no vakara aizraujošākajiem priekšnesumiem kļuva Saules meitas uzstāšanās.

Saules meita šim koncertam bija izvēlējusies dziesmu “Chandelier”, un, kā sprieda “Balss maskā” vadītājs Mārtiņš Spuris, detektīvi pēc priekšnesuma noskatīšanās ir mēmi.

Kā izteicās Jānis Šipkēvics, tai noteikti jābūt lielai baudai nodziedāt šo dziesmu, ko viņš uzskata par vienu no pēdējās desmitgades top 10 dziesmām, un neslēpa, ka klausīšanās laikā viņa ķermeni pārņēmusi trīse. Īpaši daudz uzslavu izpelnījās priekšnesuma horeogrāfija.

Samanta Tīna atzina, ka Saules meita viņu aizvedusi tādos pašos maldos kā pirmajā sezonā Lelle, bet, pēc Baibas Sipenieces-Gavares domām, Saules meita ir viena no spilgtākajām dalībniecēm šajā šovā.

Jānis sprieda, ka zem Saules meitas maskas slēpjas Katrīna Gupalo, Samanta Tīna, uzklausot skatītāju versijas, nosliecās par labu Anmary, Baiba minēja, ka tā ir Aija Vītoliņa, bet Krivenchy – ka zem maskas slēpjas Evija Smagare.

Kā domā tu?

20 komentāri