tv3.lv

Drāma randiņu šova aizkulisēs: Eglītei nakti greznajā muižā nākas pavadīt vienatnē

28 gadus vecā Līgas Eglītes un par viņu divus gadus vecākā Dāvja randiņš iesākās mulsi, un abi arī īsti nevarēja rast kopīgo valodu. Lai gan sākumā šķita, ka ledus Līgas un Dāvja starpā ir diezgan pabiezs, tomēr randiņa laikā viņiem izdevās to salauzt, un, ierodoties ceļojuma galamērķī, abi nolēma randiņu turpināt.

Eglītei un Dāvim šova veidotāji bija noorganizējuši apmešanos skaistajā Rāmavas muižā, taču no romantiskās divvientulības čiks vien sanāca.

Kā ”tv3.lv” stāsta Eglīte, brīdī, kad filmēšanās jau bija galā, Dāvis nolēma samainīt automašīnas. ”Viņš teica, ka aizbrauks pēc sava auto un nodos televīzijas auto, lai nākamajā dienā uz darbu varētu braukt ar savu mašīnu. Palūdzu, lai paņem vēl kādu vīnu un ūdeni, un tā viņš aizbrauca. Teica, ka būs atpakaļ. Es, viņu gaidot, aizmigu,” nakts notikumus atstāsta Līga.

”Kad mēs palikām divatā, viņš teica, ka viņam radušās steidzamas darīšanas, kaut kas pēkšņi noticis, viņam kaut kas jāglābj. Es neticu, ka tik pēkšņi kaut kas atgadījās. Drīzāk tas bija attaisnojums, lai nebrauktu atpakaļ.

To, ka viņam vajag aizbraukt, Dāvis bija teicis. Es nodomāju: ok, stundiņu turp šurp un būs atpakaļ. Domāju, ka puisis vienkārši nobijās un tāpēc aizlaidās.

Es viņam biju piekodinājusi, ka ar viņu rēķinos. Nākamajā dienā viņš atbrauca sešos no rīta, lai mani aizvestu uz manām mājām. Viņš pozitīvā stilā runāja tā it kā tiešām bija kaut kas svarīgs, bet es tam neticu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš vienkārši ir ļoti jauns, viņam dūša bija papēžos, kas būs, ja viņš paliks vienatnē ar mani,” stāsta Eglīte.

Līga bija cerējusi, ka nakts skaistajos apartamentos kopā ar Dāvi izvērtīsies patiesi interesanta un abi varēs iepazīties tuvāk. ”Mēs taču riktīgi labā mūdā (noskaņojumā – red.) tikām, bija vīns un visādi gardumi. Es turklāt, viņu gaidot, vīnu pietaupīju, jo domāju, ka viņš atbrauks.

Ja viņš man laicīgi būtu pateicis, ka nebūs, es vienatnē visas zemenes noēstu un priecātos, cik labā vietā esmu nokļuvusi. Vieta tiešām bija ļoti skaista,” saka Eglīte.

Par puiša rīcību viņa nav ne aizvainota, ne vīlusies un arī sevišķi nepārdzīvo. ”Viņš vienkārši izčakarēja nakti. Vietu, ko šova veidotāji bija sagādājuši, nevarēju pilnībā izbaudīt,” sajūtas atklāj Līga.

Viņa uzskata, Dāvim tomēr vajadzēja solīdi pateikt, ka randiņa turpinājuma nebūs. Viņasprāt, puisis vienkārši ir pārāk ”zaļš” un iziet no delikātās situācijas viņam neļāva pieredzes trūkums. ”Pieredzējuši vīrieši šādos brīžos nenobīstas un zina, kā rīkoties. Vīrieša spēks bieži vien slēpjas pieredzē,” uzskata pašmāju TV šovos rūdījumu guvusī dāma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc uzmirdzēšanas randiņu šovā Eglīti kungi sākuši aplidot sociālajos tīklos. ”Pēc šova man sāka rakstīt vīrieši, kuri grib ar mani iepazīties. Es gan vēl neatbildēju. Tas bija diezgan negaidīt pavērsiens, ka kavalieri raksta, ka grib būt kopā ar mani,” atzīst Līga.

Uz filmēšanos randiņu šovā viņa atskatās pozitīvām sajūtām. ”Atkal bija interesanti būt šovā. Man tas bija piedzīvojums. Es ilgu laiku nebiju filmējusies, Dāvim vispār šī bija pirmā reize kameru priekšā. Es varēju dalīties pieredzē, kā ir filmēties, kopīgi pasmieties, bet viņš šo iespēju neizmantoja,” tā Eglīte.

Dāvis sarunā ar ”tv3.lv” norāda, ka viņa pēkšņā pazušana bija ”tīri nosacīta”. ”Es aizbraucu samainīt mašīnas. Pēc tam es uzrakstīju Līgai. Viņa neatbildēja. Varbūt aizmiga, nezinu, kas un kā. Bet jēgu braukt atpakaļ es īsti neredzēju. Bija plānots, ka aizbraukšu pakaļ savai mašīnai un būšu atpakaļ. Taču Līga man neatbildēja,” skaidro Dāvis un neveiksmīgo randiņa turpinājumu noraksta uz neizdevušos komunikāciju. ”Dzīvē visādi gadās,” viņš nosaka.

Seko līdzi notikumiem aklo randiņu šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” pirmdienās pulksten 21:45 kanālā TV3 un TV3Play. Savukārt, ja vēlies redzēt, kā turpināsies šo pāru attiecību veidošanās, skaties šova turpinājumu ”Nākamā pietura: Otrais randiņš” nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm