tv3.lv

Dzelzīša šova Daiga: Ar Lauri nespētu būt kopā, pat ja viņš būtu vienīgais vīrietis pasaulē. Dzelzītis ir dziļi nelaimīgs cilvēks

Šova “Randiņš ar Dzelzīti” dalībniece Daiga Vītoliņa jau pašā filmēšanas sākumā sapratusi, ka nebūs kopā ar aktieri Lauri Dzelzīti. Viņa uzskata, ka šova vecpuisis ir nelaimīgs cilvēks, kurš bez laba psihologa palīdzības netiks pie veselīgām attiecībām.

2021. gada 28. augustā 10:04

Sarunā ar portālu Skaties.lv Daiga atklāj, ka šovā piedalījusies, jo bijis jauks laiks un tas radījis iemeslu atvaļinājumam un padzīvošanai mājā pie jūras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Randiņam nebija ne vainas, vienkārši kopā bija nepareizie cilvēki.” Katrīna komentē Laura Dzelzīša “kurvīti”

Šova dalībniece uzsver, ka viņas dalība šovā nebija mīlestības meklējumi. Daiga tic, ka šāda veida šovos var atrast mīlestību, bet nav pārliecināta par Latviju, kur vīrieši ir palikuši mazākumā.

Daiga uzsver, ka sievietēm, piedaloties šāda veida šovos, ir jābūt drosmīgām, ar noturīgu nervu sistēmu, jo latvieši bieži vien komentāros pasaka ko “dzēlīgu”.

“Jau pirmajās divās stundās bija skaidrs, ka nav par ko cīnīties, nav vērts tērēt savu enerģiju, vai randiņa laikā pazemot sevi visas Latvijas priekšā,” nosaka Daiga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece uzsver, ka Dzelzīša uzvedība viņai jau no paša sākuma šķita nepieņemama un nožēlojama.

“Nezinu, kāds ir Lauris dzīvē.” Dzelzīša šova Ella nedomā, ka aktieris meklē attiecības

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

“Viņš ir pilnīgi pretstats tam kādam ir jābūt manam vīrietim, vienā vārdā varu teikt – vīrišķīgam, kurš sevī ietver morālu briedumu, inteliģenci, humora izjūtu, gādību, atbildību pret ģimeni un sievieti. Nekad nepiedošu melus un nodevību. Svarīgākā lieta, ko gribu pateikt sievietēm – pēc iespējas ātrāk iepazīsties ar vīrieša vecākiem. Tieši tā, kā viņš izturas pret savu mammu, viņš izturēsies arī pret tevi,” pamāca Daiga, paziņojot, ka pati to neņēma vērā, pirms apprecējās.

Mīlestību šova dalībniece raksturo ar vienu vārdu – ilgošanās. Ja ilgojies pēc vīrieša, kad viņš nav līdzās, tā ir mīlestība. Būtiski ir saglabāt cieņu vienam pret otru, doties vienā virzienā, piepildot kopīgus mērķus.

“Ar Lauri nekad nespētu būt kopā, pat ja viņš būtu palicis vienīgais vīrietis pasaulē, un skumji, ka Latvijā šāds vīrietis tiek dēvēts par seksa simbolu. Uz skatuves Lauris ir diezgan talantīgs aktieris. Ārpus tās – nelaimīgs cilvēks, kurš bez laba psihologa palīdzības netiks līdz veselīgām attiecībām. Vispirms ir jātiek galā ar saviem dēmoniem un jāiemīl sevi, tikai tad cilvēks ir gatavs dod otram,” aizdomājas Daiga.

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Daiga ar nožēlu saka, ka Latvijā pat ļoti kvalitatīvām sievietēm ir jācīnās par vīrieti, arī ārpus šova. Īstu vīriešu ir palicis tik maz, ka nekas cits neatliek. Viņa cer, ka dzīvē nekad nebūs jāiesaistās cīņā par spēcīgo dzimumu.

Agrāk šova dalībniece iepazinusies uz ielas, vilcienā, kafejnīcās, bet tie bijuši citi laiki, mūsdienās atliek iepazīšanās aplikācijas, par kurām, esot ārzemēs, viņa neko sliktu nevar teikt.

Runājot par vientulību, šova dalībniece saka, ka tas nav tas pats, kas būt vienai. Cilvēks var justies vientuļš savā ģimenē vai starp 100 draugiem, toties sieviete, kura daudzus gadus dzīvo viena var nekad nejusties vientuļa.

“Sievietēm Latvijā ir vairāki iemesli kādēļ viņas paņem to, kas nāk. Viens var būt tīri materiāls labums – vienai ir grūtāk par visu maksāt, otrs – finansiāli nodrošinātas sievietes attopas, ka ir pāri 40 un nav pat blakus vīrietis no kura laist pasaulē bērnus, tad nu paņem kādu, kurš vismaz der par donoru, jo naudu nopelnīt viņa pati var. Treškārt, ir sievietes, kuras neprot dzīvot vienas un nemaz to nevēlas,” analizē Daiga.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Daiga nekad īpaši nav izjutusi vientulību vai garlaicību. Viņa ir mierā ar sevi, tāpēc arī viena nejūtas vientuļa. Vientulība ir mūsos pašos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Patieso mani pazīst tikai daži tuvie cilvēki. Man ir vieglāk dzīvot nelielās “bruņās”. Un mani tiešām neuztrauc ko domā citi – iedomīga, auksta, neiecietīga. Ja tu sāc patikt visiem, ar tevi kaut kas nav kārtībā. Ļauju citiem domāt par sevi, ko vien viņi vēlas. Neesmu vairs tajā vecumā, lai mani tas uztrauktu,” stingri nosaka Daiga.

Daigas ieteikums citām sievietēm – ieklausies savā intuīcijā un seko tai! Dzīve mums ir viena! Netērē laiku, enerģiju lietām un cilvēkiem, kuri nav tevis vērti!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm