tv3.lv

Dzelzīša šova Doloresa: Ja Lauris atnāktu, es būtu bijusi gatava apprecēties ar viņu

Ir noslēdzies attiecību šovs ”Randiņš ar Dzelzīti”, kurā 12 dāmas cīnījās par aktiera Laura Dzelzīša sirdi. Finālā iekļuva Baiba un Doloresa, abas dāmas tērpās kāzu kleitās, gaidot, kuru vecpuisis izvēlēsies. Lauris palika uzticīgs vientuļā vilka tēlam un neizvēlējās nevienu no dāmām. Kādas sajūtas pēdējā sērijā notiekošais radīja Doloresā?

2021. gada 23. oktobrī 11:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Doloresa stāsta, ka uzreiz piekritusi uzvilkt kāzu kleitu. Viņai kopš bērnības ir paticis pārģērbties un iejusties dažādos tēlos, tāpēc sapriecājusies, uzzinot, ka būs jāizliekas par līgavu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Cauras zeķes, alus un Kambala! Lauris Dzelzītis dodas iepazīties ar Doloresas draugiem
Jauniete smejoties saka, ka nevienu mirkli to nav uztvērusi nopietni, pat ņemot vērā, ka tika pieaicināts mācītājs.

”Kleitā es jutos ļoti skaista. Komplimentus saņēmu daudz un jutos arī ļoti labi. Tomēr, nevienā mirklī nebija sajūta, ka esmu īsta līgava. Domāju, ka tāpat justos arī īstajā kāzu dienā. Neviena doma galvā, tukšs skatiens – tā mēdzu justies svarīgos brīžos, piemēram, izejot uz skatuves. Viss pazūd pāris sekundēs un tikai vēlāk cenšos saprast, kas tikko notika,” prāto šova dalībniece.

Doloresai nav bijis bail no domas, ka Lauris neatnāks, viņa pat neaizdomājusies par to. Pie altāra stāvēt kopā ar šova vadītāju Lauri Subatnieku un mācītāju – bijis jautri. Šova dalībniece atradusies savās domās un nav sekojusi līdzi tam, cik ilgs laiks ir pagājis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Ja Lauris būtu atnācis, es būtu gatava reāli apprecēties ar viņu. Joka pēc. Bet viņš jau nevarētu. Protams, būtu pēc tam jāšķiras, jo mēs beigu beigās nesaskanam, bet es esmu gatava tālu iet ”prikola” dēļ,” smejas Doloresa.

Doloresa pilnībā saprot Laura rīcību, neizvēloties nevienu no dāmām. Viņa nedomā, ka tā ir bēgšana no konkrētas atbildes – ja neinteresē dotās iespējas, tad ir jāmeklē kas cits.

Pēc šova viedoklis par Lauri jaunietei ir tikai uzlabojies, jo viņai bijusi iespēja mazliet iepazīt aktieri. Viņiem kopā bijis jautri. Viņa ne mirkli nav varējusi savienot mediju izveidoto imidžu ar to, kāds Lauris ir patiesībā.

Doloresa nenoliedz, ka pēc fināla filmēšanas kopā ar Baibu kārtīgi nosvinējušas savas veiktās Laura izvēles. Tā bijusi laba sajūta, ka nav uzvarējusi neviena. Skrienot satikt Baibu, Doloresai likās, ka konkurente uzvarējusi, bet, uzzinot, ka tā nav – viņa nav bēdājusies. Jauniete uz šovu atnākusi uzvarēt, bet arī šāds rezultāts viņai der.

”Arī pēc šova esmu pilna ar mīlestību un, protams, mīlu Lauri! Tagad gribētos šovu, kur līgavaini meklē man. Baiba jau pieteicās būt Subatnieka lomā,” smejas Doloresa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm