tv3.lv

Dzelzīša šova Evija: "Maskas" un "bruņas" ir ikvienam no mums, to visu mēs noņemam tikai tuvu cilvēku klātbūtnē

Viena no dāmām, kura teju uzreiz piesaistīja aktiera Laura Dzelzīša uzmanību šovā “Randiņš ar Dzelzīti” bija uzņēmēja Evija Višņevska. Lauris un Evija ļāvās mini kašķim par puķu laistīšanu. Dāma priecājas, ka piedalās šovā, jo tas piešķir dzīvei “asumiņu”, kā arī iespēja iepazīt Lauri ir lieliska!

2021. gada 22. augustā 16:25

Sarunā ar portālu Skaties.lv Evija atklāj, ka izlēmusi par labu šovam, jo vēlējusies dzīvei piešķirt vairāk krāsu, iegūt jaunu pieredzi, iespaidus un iepazīt fantastiskas personības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Strīds vai koķetēšana? Evija un Lauris Dzelzītis nespēj atrast kopīgu valodu puķu laistīšanas laikā

“Nezinu, kāds ir Lauris dzīvē.” Dzelzīša šova Ella nedomā, ka aktieris meklē attiecības

Šova dalībniece uzskata, ka, nekur neejot, nepiedaloties un neko nedarot, nekādus mērķus nevar sasniegt, vienalga – tā ir otrās pusītes atrašana, karjeras izveide vai iekšējā miera iemantošana.

“Konkurenci vienmēr esmu uztvērusi kā pozitīvu un motivējošu dzinējspēku, kas neļauj “ierūsēt”, gan, par attiecībām runājot, gan biznesu. Priecājos par katru cilvēku, ko satieku, jo katrs cilvēks ir kā jauns stāsts manā dzīves grāmatā. Un katrs šis stāsts ir unikāls, ar savu vēstījumu, katrs no tiem man sniedz vai nu pieredzi, vai mācību,” tā Evija par citām dalībniecēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Evija priecājas, ka viņai tika dāvāta lieliska iespēja, iepazīties ar Lauri un viņa ir pateicīga par to. Par Laura slavu viņa nedomā, jo sākumā jau jāiemācās sadzīvot ar pašu vīrieti un tad jādomā par blakus lietām.

“Runājot par vecpuisi, vēlējos iepazīt personību ar visiem plusiem un mīnusiem. Lauris uz skatuves un Lauris ikdienā – tie ir divi dažādi cilvēki, jautājums tikai, kuru no tiem vēlamies iepazīt,” aizdomājas Evija.

Evija ir laimīga, ka šovā guvusi apstiprinājumu savai pārliecībai, ka dzīvē viss ir jāizmēģina, un labāk nožēlot to, kas izdarīts, nekā to, kas nav.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Šova dalībnieci nebaida tas, ka raidījumā dāmas paliek par “medniecēm”, bet vīrietis par “medījumu”, viņa uzskata, ja satiekas un “dzirksteles pa gaisu”, tad nav būtiski, kurš spēra pirmo soli, ieguvēji ir abi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekad neesmu baidījusies no vientulības. Tieši otrādi, man ir vajadzīgi tādi brīži. Manuprāt, tas ir lielisks laiks, ko varu pavadīt pati ar sevi, savām domām. Un kas tad īsti ir vientulība? Tu vari viens sēdēt istabā un nejusties vientuļš, bet, izejot ārā, stāvot cilvēku pūlī, pēkšņi sajusties tik vientuļš, ka raudāt gribas,” prāto Evija.

Evija ir atvērta un pretimnākoša tikai tiem cilvēkiem, kuri vēlas viņu patiesi iepazīt. Tāpēc daudzi viņu uzskata par ļoti noslēgtu.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

“Randiņam nebija ne vainas, vienkārši kopā bija nepareizie cilvēki.” Katrīna komentē Laura Dzelzīša “kurvīti”

Uzņēmēja domā, ka “maskas” un “bruņas” ir ikvienam no mums, to visu mēs noņemam tikai tuvu cilvēku klātbūtnē.

“Tas ir pareizi, nav velti jātērē savi resursi, lai izpatiktu citiem. Ir labs teiciens – stop trying to make everybody happy. You’re not tequila,” smejas Evija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd gandrīz visu Evijas laiku aizņem bizness, bet brīvajos brīžos viņai ļoti patīk būt pie dabas, doties pārgājienos, braukt ar laivu, SUP dēli, strādāt dārzā, ziemas periodā – slēpot.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm