tv3.lv

Dzelzīša šova Linda: Mani priecē Laura dzīves redzējums, sirsnīgums un ģimenisko vērtību aktualizācija

Dalību šovā “Randiņš ar Dzelzīti” Linda Kante uztvērusi kā izaicinājumu, iespēju iepazīt sevi, sev neraksturīgos apstākļos, ja vēl blakus patrāpās dvēseles radinieks – vispār lieliski! Sievietei līdz šim nav izdevies izveidot ilgas un laimīgas attiecības, jo viņa bijusi citā apziņas līmenī.

2021. gada 23. augustā 10:45

Sarunā ar portālu Skaties.lv Linda atklāj, ka dalībai šovā viņu motivējusi iespēja – satikt dvēseles radinieku, kā arī vilinājums “noķert” atvaļinājuma sajūtu tepat Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzelzīša šova Evija: “Maskas” un “bruņas” ir ikvienam no mums, to visu mēs noņemam tikai tuvu cilvēku klātbūtnē

“Pirms šova biju sasniegusi emocionālo stāvokli, kad “randiņošana” ir līdz “brošai”, un izteicu pasūtījumu “augšiņām”, ka šo rūpi – liktenīgā vīrieša sastapšanu – nododu Visuma ziņā. Varbūt tā bija sagadīšanās, bet nākamajā dienā draudzene atsūtīja vēstuli ar informāciju par šovu un aicinājumu piedalīties. Vai tā runāja Visums?” smejas Linda.

Raidījumu Linda uztvērusi kā izaicinājumu. Viņai tas ir stāsts par sevis iepazīšanu sev neraksturīgos, izaicinošos apstākļos.

“Izaicinājums kā palikt uzticīgai pašai sev, nenododot pašai sevi, neizlikties par to, kas neesi, savu uzvedību nebalstīt bailēs – ko par mani padomās? Būt savā centrā, piedzīvot, pieredzēt un pieņemt ne tikai likteņa izaicinājumus, bet, galvenokārt, pašai sevi, savas kļūdas, izdošanās, neizdošanās – tāds ļoti dziļi terapeitiski analītisks un transformācijām bagāts process,” smaida Linda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Randiņam nebija ne vainas, vienkārši kopā bija nepareizie cilvēki.” Katrīna komentē Laura Dzelzīša “kurvīti”

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Šova dalībniece nāca piedzīvot sevi cerībā, ka, iespējams, ja būs lemts, pretī varētu būt vīrietis, kurš spētu redzēt, just un gribēt to pašu, ko viņa. Viņa devās iepazīt cilvēku, nevis konkrētu personāžu.

Tiesa gan tad, kad dalība šovā bija apstiprināta, viņa ielūkojās interneta dzīlēs, lai uzzinātu Laura dzīves redzējumu. Atrastais – rezonēja un imponēja.

Lindu uzrunāja Laura dzīves redzējums, apņēmība lietas darīt pašam, mērķtiecība, dzīvotgriba, spars, sirsnīgums, ģimenisko vērtību aktualizācija.

“Redzēju tikai to, kas bija viņa paša vārdiem teikts vai rakstīts, baumās neiedziļinoties. Droši vien sevi es varētu nosaukt par naivu, bet tā dzīvot ir vieglāk, nekā visu laiku sagaidīt negatīvu notikumu iznākumu rezultātus,” prāto Linda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nezinu, kāds ir Lauris dzīvē.” Dzelzīša šova Ella nedomā, ka aktieris meklē attiecības

Foto: INSTAGRAM

Šova dalībnieces vīrieša ideāls atklājas kunga attieksmē – tai ir jābūt cieņas pilnai jebkurā dzīves situācijā. Jāspēj uzņemties atbildība par saviem darbiem un vārdiem, jābūt godīgam, atklātam, autentiskam ar sirds siltu un cieņas pilnu attieksmi gan pret sevi, gan apkārtējiem. Neiztikt bez drosmes – nebaidīties izskatīties muļķīgi, nebaidīties, ko kāds padomās, nebaidīties kļūdīties.

Pirmais ko Linda pamana vīrietī ir acu skatiens, zobi, apģērbs, manieres, valoda un attieksme.

“Uzskatu, ka vārds “cīnīties” par kāda sirdi, ir novecojis. Manuprāt, mēs dzīvojam jaunā laikmetā, kur, ja satiekas divas mīlošas sirdis, cīniņš ir nevietā. Divas mīlošas sirdis pazīst viena otru, tur nav nepieciešams cīnīties, savukārt viegli ir iekrist ilūzijā par mīlestību un iemīlēšanos,” tā Linda.

Tāpēc, vispirms, ir jābūt godīgam un uzticīgam pašam pret sevi, lai neiekristu ilūzijā par mīlestību, jo tur parādās gan drāma, gan cīņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

“Līdz šim man nav izdevies izveidot “ilgi un laimīgi” attiecības, jo biju citā apziņas līmenī. Pašai bija daudz neizstrādātas destruktīvas uzvedības programmas, kuras sāku apzināties, “atkost” un pārprogrammēt tikai nesen, no kā arī izriet citādāka izpratne par mīlestību, kuras pamatā savulaik bija bailes no tā, ka mani nemīlēs, ka par mīlestību ir jācīnās, kas, galu galā, ir dzīvošana drāmā un, kā jau drāmai piedien, tās beigas ir dramatiskas,” atziņā dalās Linda.

Šova dalībniece paziņo, ka mīlestība partnerattiecībās ir absolūta nodošanās viens otram. Tā ir kā kalpošana viens otram, tai pat laikā – nepazaudējot sevi. Mīlestība nav manipulējoša. Mīlestība ir radoša un veiksmi vairojoša. Īsta mīlestība ceļ pāri debesīs – viņi kopā ir spēcīgāki, varenāki, veiksmīgāki, jaudīgāki un laimīgāki. Neviens ne par vienu nav augstāks/zemāks, gudrāks vai dumjāks – viņi viens otru stiprina un atbalsta. Viņi viens otram ir kā oāze, kur veldzēties.

Runājot par iepazīšanos ārpus šova, tad Linda iepazīstas aplikācijās, pasākumos, bāru vai klubu apmeklējumu laikā. Tāpat ir sanācis gan uz ielas, gan veikalā.

Linda uzskata, ka ne tikai sievietes baidās no vientulības, bailes ir raksturīgas 99% sabiedrības. “Kājas” šīm bailēm ir meklējamas mūsu bērnībā, bet sieviete nevēlas ieslīgt psihoanalīzē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

“Tieši šādas bailes piedzīvoju pagājušajā rudenī un ziemā, un tad apjautu, ka tas nav godīgi ne pret mani, ne pret to otru personu, kuru es gribu “ievilkt savos tīklos”, lai tikai nejustos vientuļi! Tas ir pats muļķīgākais, ko kāds var darīt. Tad atkal ir attiecības, kuras balstītas bailēs, ka tik mani nepamet, nepārstāj mīlēt, lai atkal nepaliktu viens un vientuļš. Tā ir tāda nebrīve. Bailes mūs ierobežo, mēs sākam nodot savu patieso būtību, lai tikai izdabātu otram. Mēs sākam baidīties, ja nebūsim “gana labi”, mūs pametīs. Tad sākas pieprasīšana, pretenzijas vienam pret otru, greizsirdība, aizdomas. Drāma,” savu viedokli pamato Linda.

Tad sieviete sapratusi, ka savu drāmas daļu ir jau izdzīvojusi un vēlas harmoniskas attiecības, kurās var būt viņa pati, nebaidīties izpaust savas būtības aspektus. Linda aicina sākt ar sevi, pieņemt sevi, tikai tad otrs spēs pieņemt tevi. Sevis pieņemšana ir viens no visizaicinošākajiem dzīves uzdevumiem.

Šova dalībniece ātri atveras otram cilvēkam, jo uzskata, ka lielāki ieguvēji no dzīves esam tad, ja varam būt atvērti jaunām pieredzēm, tad liktenim vienmēr ir iespēja mums piespēlēt bonusus. Ja baidāmies, sargājamies aiz pašu “būvētas sienas” vai “bruņām”, ir lielāka iespējamība palaist kādu vērtīgu iespēju vai mijiedarbību garām.

“Tāpēc aicinu ikvienu dzīvē iet ar atvērtu sirdi. Arī tad, ja nākas saskarties ar nodevību vai vilšanos, mums vienmēr ir izvēle -, kā uz to reaģēt, kā attiekties. Uztvere un attieksme – tā pieder mums – un no tām arī ir atkarīga mūsu dzīve – vai tā ir krāsaina, vai melnbalta,” motivē Linda.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm