Pieredzējusī svingere Karīna skaidro, ar ko jārēķinās, dodoties uz svingeru klubu

2022. gada 5. decembrī 14:26

TV6 sarunu raidījuma “Dziļi ar Džili” trešajā epizodē režisors Dž. Dž. Džilindžers uz atklātu sarunu aicinājis svingeru kluba “Sex Wife” vadītāju un svingeru dzīvesveida piekritēju Karīnu, kura raidījuma skatītājiem ne tikai atklāj, kā patiesībā viss notiek svingeru klubos un kādi noteikumi jāievēro, bet arī dalās personīgajā pieredzē par Gang Bang vakariem.

Svingeru kultūra kā organizēta kultūra sāka attīstīties ap 1930. gadiem Amerikā, tie bija interešu klubiņi, kur izmeklēta publika varēja satikties un, vienojoties par noteikumiem, nodoties seksuālajām rotaļām, raidījumā “Dziļi ar Džili” skaidro seksualitātes un attiecību speciāliste, erotiskās literatūras autore Ieva Sīmane.

“Mūsdienās tas notiek tieši tāpat – cilvēki sapulcējas, socializējas, jauki pavada vakaru un skatās, kur šis vakars tālāk aizved, kādas ir sapulcēto cilvēku vēlmes un kā viņi, viens ar otru mijiedarbojoties, šīs vēlmes var apmierināt,” stāsta speciāliste.

Kāpēc cilvēkam nepietiek ar vienu partneri, ar kuru viņš dzīvo kopā un kuru mīl, bet guļamistabā vajag vēl citus cilvēkus? “Ir cilvēki, kuriem pietiek ar vienu partneri, un tas ir viņu mūža garumā. Ja mēs skatāmies faktus, statistiku, tad lielai daļai tomēr nepietiek ar vienu partneri, un tas izpaužas dažādos formātos. Ir vai nu sānsoļi, kad cilvēki slēpj no partnera, ka viņiem ir papildu vēlmes, vai arī to var atklāti izrunāt un veidot brīvas attiecības, kur ir vieta arī citiem partneriem,” raidījumā skaidro svingeru kluba “Sex Wife” vadītāja Karīna.

No morāles viedokļa, tas tomēr skaitās nedaudz apšaubāms pasākums, spriež Džilindžers. Nav jēgas moralizēt, bet katram jāsaprot savas vajadzības, uzskata Karīna.

“Ir bēdīgi, kad kāds izjūt vēlmi pēc kaut kā daudzkrāsaināka savā dzīvē, un viņš šīs vēlmes apspiež un mokās visa mūža garumā,” saka svingere.

Jautāta, kāds ir vecums, kurā cilvēki apjauš, ka ar vienu partneri viņiem ir “par īsu”, Karīna skaidro – biežāk cilvēks pie šāda secinājuma var nonākt briedumā, kad “ģimenes periods ir bišķiņ izdzīvots un tu sāc plašāk uz visu skatīties, tev rodas vēlme vairāk paeksperimentēt”, un tradicionāli tas varētu notikt pēc 30 gadu vecuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču, vērojot tendences pasaulē, svingeru vecums kļūstot arvien jaunāks. “Kopumā cilvēki ir daudz brīvāki savās vēlmēs, fantāzijās un tajā, ko viņi vēlas vai nevēlas pamēģināt,” piebilst svingeru kluba vadītāja.

Kā Karīna nolēma pievērsties svingeru kustībai? Lielāko dzīves daļu viņa bija “pareiza, apzinīga meitene”, un visas savas fantāzijas ļoti apspieda. “Fantāziju realizācija sākās tikai no brīža, kad es pašķīros no sava tā brīža vīra. Tad manā dzīvē sākās seksuālās iztrakošanās periods,” stāsta Karīna. Vispirms viņa pamēģināja seksu trijatā.

Svingeru klubu Karīna pirmo reizi apmeklēja, esot ārzemēs. “Es biju sanervozējusies. Toties pēc tam bija āķis lūpā,” atklāj svingere. “Vislabākais ir iniciatīvu jau no paša sākuma izrādīt. Kad nokavē, tad paliek tas, ka paliek pāri,” padomu citiem neliedz Karīna.

Viņas kopā ar dzīvesbiedru rīkotajos svingeru vakaros sevišķa cilvēku atlase netiek veikta. “Bilde ir jāatsūta, lai zinātu, kam taisīt durvis vaļā,” viņa piebilst. “Noteikumi ir ļoti vienkārši: sekss ir uz savstarpēju simpātiju pamata. Ja tu esi atnācis, vai nu tu kādu savaldzināsi, vai nesavaldzināsi. Brīžiem mēs vienkārši pasakām: visticamāk, pēc tevis pieprasījuma nebūs. Tāda ir tā dzīves realitāte,” skaidro svingeru kluba vadītāja. Tomēr viņa mierina: “Ir ļoti reti gadījumi, kad mēs esam pateikuši “nē”.”

Apmēram puse no Karīnas vadītā svingeru kluba apmeklētājiem ir svingeri ar pieredzi, un tas atraisa atmosfēru.

Kā norāda Karīna, dodoties uz svingeru klubu, no seksuālās veselības viedokļa risks ir tāds pats kā, stājoties jebkurās citās seksuālās attiecībās, tādēļ šajos vakaros obligāts noteikums ir prezervatīvu lietošana. “Es nevienam ar svecīti blakus nestāvu, tā ir cilvēku pašu atbildība sekot līdzi, lai prezervatīvi tiktu lietoti. Prezervatīvi visur ir pieejami,” saka Karīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jautāta, cik viņai partneri nomainās pa vienu svingošanas nakti, pieredzējusī svingere atklāj, ka viss atkarīgs no pasākumā. Latvijā svingeru pasākumus viņa sāka apmeklēt pirms gada, un tolaik bija brīva sieviete. Viņa atklāj, ka svingeru vakaros īpaši pieprasītas ir dāmas, kuras uz pasākumu ieradušās vienas.

“Man bija Gang Bang (seksuāla aktivitāte, kurā viena persona ir vairāku cilvēku seksuālās aktivitātes centrā, parasti vairāk nekā trīs, secīgi vai vienlaikus – red.) pasākumi, es neskaitīšu, bet tur bija daudz puišu. Cik daudz? Pēc desmitā vairs neskaita,” saka Karīna. “Es uz pauzes,” neslēpj Džilindžers.

“Sievietes grib daudz un ilgi. Ja to var spēt viens, tad īstenībā pietiek arī ar vienu, tas nav no cipara atkarīgs, bet parasti tā nenotiek, tāpēc vajag daudzus,” skaidro Karīna.

Viņa norāda, ka Gang Bang ir īpaši jāorganizē, tādēļ nenotiek bieži, bet, atminoties sevi šajā aktivitātē, Karīna saka: “Ir istabiņa pilna ar puišiem. Man tajā laikā tas ļoti patika, tas bija piedzīvojums.”

Karīna, kura svingeru vakarus rīko kopā ar savu dzīvesbiedru Sergeju, neslēpj: svingeru ballītēs viņai ir lielāka piekrišana nekā draugam. “Sergejs parasti saka, ka es nedodu viņam iemeslu būt greizsirdīgam,” teic Karīna un uzsver – ārpus pasākumiem viņai nav bijusi vēlme izvērst kādus seksuālus kontaktus. “Mums ir saikne – tās ir jūtas, tā ir mīlestība, tās ir harmoniskākās attiecības, kādas man ar vīrieti vispār dzīvē ir bijušas, tāpēc ka viņš pilnībā saprot un atbalsta manas vēlmes pēc papildu partneriem, tai pat laikā tur nav greizsirdības,” stāsta Karīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Karīna spriež, ka svingeru kustība Latvijā kopumā vēršas plašumā, un tas notiek viļņveidīgi. “Sākt kaut ko nav grūti, vairāk ir jautājums, cik ilgi būs entuziasms to visu organizēt, jo tas lielā mērā ir darbs ar cilvēkiem, un cilvēki mēdz būs dažādi. Sergejs to vada 13 gadus,” saka Karīna.

Pilno interviju ar svingeru kluba vadītāju Karīnu skaties šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm