Saturs turpinās pēc reklāmas

”Ekstrasensu cīņu” zvaigznes Viktorijas Raidos 2022. gada prognoze ikvienai zodiaka zīmei

Šova ”Ekstrasensu cīņas” 16. sezonas uzvarētāja Viktorija Raidos katru gadu ar taro kāršu palīdzību izliek prognozi visām zodiaka zīmēm. Jaunāko prognozi Viktorija publiskojusi “Youtube”. Uzzini, kas tevi sagaida 2022. gadā, kam pievērst pastiprinātu uzmanību!

10. janvārī 16:00

Auni

Daudz iespēju uzsākt uzņēmējdarbību. Ja viss tiks darīts aktīvi, ātri, riskējot, tas nesīs rezultātus. Gada brīdinājums – glabāt naudu pareizi. Ieteikums – noguldīt līdzekļus. Dzīves plānu maiņa, izmaiņas vērtību sistēmā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Vērsis

Jāpavada vairāk laika kopā ar ģimeni. Būs daudz aicinājumi uz pasākumiem, svētkiem, jāatrod balanss starp draugiem un ģimeni. Iespējama pārbraukšana uz jaunu mājvietu, vai arī enerģija tiks izlietota mājvietas uzlabošanas darbiem. Ikviena problēma, kas parādīsies ātri izgaisīs.

Dvīņi

Gads jāpavada, uzlabojot veselību. Slimības, kas ”gulējušas” liks par sevi manīt. Aicinājums vairāk kustēties, atpūsties, tas viss atjaunos enerģiju. Cilvēki mēģinās ar jums manipulēt, nevajag atkāpties no sava nospraustā mērķa!

Vēzis

Gads paies zem mācību zīmes. Kursiem, jaunām profesijām vai virzieniem un sevis iepazīšanai – labākais gads! Sāks atdzimt un nest augļus sen aizmirstas ieceres. Zināsiet, kā piepildīt savus sapņus.

Lauva

Visam, kas ienāks dzīvē, būs iespējami divi scenāriji – labais un sliktais. Jāizlemj, kā kurā situācijā rīkoties, vadoties no intuīcijas. Lielisks gads darbam, jo vairāk strādāsiet, jo vairāk saņemsiet. Jāsalīdzina sevi ar citiem, lai uzzinātu, kas jāpapildina sevī.

Jaunava

Jāatsakās no fantāzijas, lai to nesāktu uztvert kā patiesību. Jāieklausās saprāta balsī, ja tas izdosies, tad izdosies sasniegt lieliskus rezultātus. Kolēģi, tuvinieki, draugi iedvesmosies no jums, tikai jūs varēsiet viņus motivēt ar savu piemēru, parādot uz kuru pusi virzīties.

Svari

Jāattīsta sevi garīgi, lai ikviena stresa situācija neradītu diskomfortu. Ja būs emocionāls pamats, nekas nesēs izsist no līdzsvara. Būs laiks izveidot vēlamās attiecības, ja nav romantisku attiecību, tās uzradīsies, ja ir, tad izdosies tās pilnveidot. Svari neslimos, bet būs liecinieki citu slimībām, ja tā notiek – jāvelta laiks un jāpalīdz.

Skorpions

Domāšanas transformācijas gads. Jāatsakās no vecās domāšanas jāatsakās no lepnuma un jāskatās uz lietām plašāk, citādi iestāsies stagnācija. Dzīvē notiks daudz lietas, kas parādīs, ka vecie uzskati ir ”iesūnojuši”.

Strēlnieks

Miera gads, gatavošanās jaunam dzīves posmam. Liksies dzīve ir ”uzkārusies”, nekas nenotiks, viss stāvēs uz vietas, bet tajā pat laikā kosmosā notiek lietas, kas mainīs dzīves. Nevajag steigties uz mērķu sasniegšanu, bet visu darot, paņemt kaut nelielu pauzi.

Mežāzis

Sapratīsiet, ka ne vienmēr, lai uzvarētu ir jācīnās, situācijas, kas ilgi mocījušas prātu sāks nest rezultātus. Prāts, auksta plānošana – tā būs jūsu stiprā puse. Gada otrajā pusē sapratīsiet, ka ne tikai patiesība, bet arī kontrole ir jūsu pusē. Daudz noderīgu iepazīšanos.

Ūdensvīrs

Naudas krāšanas gads. Viss, kas ienāks dzīvē var nest naudu, galvenais saskatīt iespējas nopelnīt. Nekas nedrīkst notikt nelikumīgi, tad ne tikai likums, bet arī karma nebūs jūsu pusē un par visu nāksies samaksāt. Ja gribat kādu apkrāpt to nevajag darīt, atmaksas diena pienāks ātri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Zivs

Jābūt akurātām ar baumām gan, ko dzirdat, gan ko sakāt. Neapspriediet citus, tas kaitēs reputācijai. Izkristalizēsies cilvēki, kuri ir jūsu ienaidnieki, kuri izliekas par draugiem, bet vēl ļaunu. Gada beigās sapratīsiet, ka labāk mazliet paciest un tikt vaļā no toksiskiem cilvēkiem, nekā vēlāk iekrist uz lielām lietām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas