"Ekstrasensu cīņu" zvaigzne Nikola Kuzņicova atklāj 6 pazīmes, kas liecina, ka esi neveiksminieks

Šova “Ekstrasensu cīņas” dalībniece Nikola Kuzņicova vēlas saviem atbalstītājiem palīdzēt ne tikai par naudu pārdodot amuletus un vadot seansus, bet arī palīdzot “atvērt acis” uz dažādām lietām, kas neļauj mums sasniegt maksimumu. Nikola atklāj pazīmes, kas liecina, ka esi neveiksminieks. Izlasi, apdomā un pilnveidojies!

2022. gada 19. februārī 16:34

1. Necieni savu laiku.

Neveiksminieki pilnībā neciena savu laiku. Ikviens veiksmīgs cilvēks pateiks, ka dārgākais pieejamais resurss ir laiks. Ļaudis, kuri gūst panākumus, laiku vērtē augstāk par naudu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar ko tu šobrīd nodarbojies? Lasi “Twitter”, “Facebook” vai skaties bildes “Instagram”? Kur paliek tavi plāni un vēlmes?

Tu katru gadu izvirzi mērķus, veido plānus, soli sev, ka tieši nākamais gads būs veiksmīgs. Un katru gadu viss no jauna! Taviem plāniem nav lemts piepildīties, tāpēc, ka nevelti tiem vajadzīgo laiku. Iemācies pareizi plānot laika patēriņu, iemācies pateikt vārdu – NĒ. Tas būs labs sākums, lai gūtu panākumus.

2. Tu nedari lietas, kas veicina mērķu sasniegšanu.

Ļaudis jauc aizņemtību ar produktivitāti, uzskata, ka produktivitāte vienmēr iet roku rokā ar aizņemtību. Tāpēc neveiksminieki ķeras klāt visam pēc kārtas, viņi piedalās visā, kur vien iespējams piedalīties, bet nedara neko savu mērķu sasniegšanai un vērtību sistēmas uzlabošanai.

Pieraksti savus mērķus un stratēģiski sasniedz tos, tas palīdzēs saprast, kur patiesi jānovirza spēki un enerģija.

3. Tu neuzņemies atbildību.

Jā, tavs priekšnieks ir “āzis” un tu patiesi ienīsti savu darbu. Tas nav iemesls, lai necenstos. Tev maksā par to, lai tu atrastos darba vietā un kvalitatīvi darītu savu darbu. Vienmēr jācenšas sasniegt maksimumu, neskatoties uz apstākļiem. To sauc par pieaugšanu un gudrību. Neveiksminiekus apmierina slikts vērtējums, viņus neuztrauc vēlme kļūt labākiem.

4. Tu pats sevi ierobežo.

Man viss ir slikti ar cipariem, man nepadodas valodas, manas smadzenes nav spējīgas saprast programmēšanu, es neesmu gana nežēlīgs, lai vadītu biznesu – tās visas ir neveiksminieku frāzes! Viņi paši sevi ierobežo! Beidz domāt, ka visi apkārt ir gudrāki par tevi, pieliec vairāk centības un uzmanības, tad būsi veiksmīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

5. Tu esi lielisks attaisnošanās meistars.

Neveiksminieki vienmēr meklē loģiskus iemeslus savām neveiksmēm. Meklē iemeslus, kāpēc nevajadzētu neko darīt – un tos atrod. Neveiksminieki piesauc reālismu un pārspīlē ar to. Viņi vienmēr atrod iemeslus savai bezdarbībai, bet tā vietā varētu vienkārši pamēģināt darīt.

Kad prāts sāk meklēt iemeslus, lai nedarītu, ir jāievirza domāšana citā virzienā, kas liek meklēt risinājumus un darboties.

6. Tevi pārņēmusi apātija.

Tev nav sava viedokļa un nevari pieņemt pats savus lēmumus. Neesi spējīgs uzturēt nopietnas sarunas, nespēj domāt “skaļi”, ja tēma ir ne no tava “lauciņa”. Neveiksminieki domā, ka visiem ir jādomā tieši tāpat kā viņiem. Neveiksminieki nemācās, nepilnveidojas un nelasa grāmatas. Visa iegūtā izglītība ir nevis, lai sasniegtu sava potenciāla virsotnes, bet tāpēc, ka tā “vajag”.

Lielākais personības slepkava ir apātija. Atrodi hobijus un pilnveidojies. Atrodi talantu un izkop to.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm