Ērika Eglija‑Grāvele: Kolēģi mani atpazina jau pēc pirmā raidījuma, trešajā sekundē!

32 komentāri
Ērika Eglija‑Grāvele: Kolēģi mani atpazina jau pēc pirmā raidījuma, trešajā sekundē!
PUBLICITĀTES FOTO

Aizraujošajā dziesmu spēlē ”Balss maskā” atminēta vēl viena mīkla – noskaidrots, ka zem Rīgas maskas slēpjas aktrise Ērika Eglija-Grāvele. Māksliniece atklāj, ka pēc atmaskošanas jūt zināmu atvieglojumu, jo pretēji detektīviem viņas kolēģiem jau sen bijušas aizdomas, ka Rīga ir viņa!

Kā raidījumam ”900 sekundes” smejoties atklāj Ērika, no vienas puses, viņa, protams, nav vēlējusies pamest lielisko dziesmu spēli.

”Tas tiešām bija brīnišķīgs piedzīvojums, bet šovs paliek šovs. Un kaut kādā ziņā es jūtos atvieglota, ka man to masku vakar noņēma, jo biju nogurusi no jautājumiem un no mānīšanās kolēģiem, sakot, ka tā neesmu es,” smejoties atklāj aktrise.

Viņa atklāj, – daži kolēģi jau pēc Rīgas pirmā uznāciena bijuši pārliecināti – tā ir Ērika! Taču aktrisei bijis jāizliekas, ka viņa neko nezina.

”Jā, bija daži kolēģi, kas mani labāk pazīst jau daudzus gadus – mani kursabiedri, kas mani atpazina jau pēc pirmā raidījuma, trešajā sekundē,” smejas māksliniece, kura slēpās zem Rīgas maskas.

Tomēr detektīvi, lai gan kā variantus sauca dažnedažādu aktrišu vārdus, par Ēriku sākumā pat neiedomājās.

”Man visinteresantāk likās, ka man vienā raidījumā vienkārši visas manas kolēģes sauca. Domāju – nevar būt, tūlīt trāpīs! Un nav, un nav!” viņasprāt interesantāko ekspertu domu gājienu atklāj Ērika.

Bet kāpēc tieši Rīga? Te Ērika var teikt paldies šova veidotājiem, kuri viņai piešķīra šo skaisto, latvisko masku.

”Tā nebija mana izvēle, un es esmu priecīga, ka man tika tieši šī maska,” gandarīta ir māksliniece.

Aktrise smejas, ka, mājās skatoties liktenīgo Rīgas atmaskošanas raidījumu, bijusi tikpat satraukta, kā brīdī, kad reāli uz skatuves bija jānovelk maska. Pēc tam viņas telefonā sākuši birt zvani un īsziņas ar tekstiem ”Es taču teicu!” un ”Mēs zinājām!”.

Ērikai esot savi minējumi par to, kas slēpjas zem citām maskām, kurus viņa gan skaļi neteikšot, jo baidās izgāzties. Taču viņai noteikti būs interesanti sekot ”Balss maskā”, lai noskaidrotu, kas slēpjas zem citām maskām. Viņa turēs īkšķus par spēlē palikušo vienīgo dāmu – Lelli.

32 komentāri