tv3.lv

”Es mīlu savu suni” atgriežas ar jauniem stāstiem

Informatīvi izklaidējošais raidījums par cilvēka labāko draugu ”Es mīlu savu suni” otrā sezona būs skatāma kanālā TV3 jau no 5. februāra sestdienu vakaros plkst. 18.45, kā arī atkārtojumā svētdienās plkst. 09.25. Arī šajā sezonā kopīgās pastaigās ar raidījuma galvenajiem varoņiem dosies raidījuma vadītājs Oskars Lepers ar savu suni Zigiju.

19. janvārī 10:21

Raidījumā skatītājiem būs iespēja turpināt iepazīt dažādu suņu un viņu saimnieku dzīvesstāstus, kā arī tuvāk iepazīt dažādas suņu šķirnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Otrās sezonas desmit sērijās skatītājiem tiks piedāvāti vērtīgi dažādu speciālistu, piemēram, veterinārārstu, kinologu, padomi. Tāpat arī Oskars ar Zigiju turpinās ciemoties pie dažādām pašmāju slavenībām un viņu mīluļiem, lai iepazītu suņu niķus un stiķus.

”Esmu suņu mīļotāja no matu galiem līdz papēžiem. Senāk ir bijusi iespēja skoloties kopā ar kolliju, pēc tam būt vienkārši labai suņa saimniecei. Bet pateicoties projektam ”Es mīlu savu suni”, īstenoju sen pārdomātu lēmumu par otru suni. Ejot soli pa solim, ar atbildību, šobrīd atkal eju skolā un mācos. Tas palīdz redzēt laukumu arī no citas puses. Esmu laimīga, ka mani abi suņi viens otram arī ir labi draugi!” par projektu stāsta tā autore un producente Ingrīda Bondare.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Pirmajā sezonā iepazītie mīluļi man un arī raidījuma skatītājiem bija vēl viens pierādījums tam, ka suns patiesi ir mūsu labākais draugs. Suņu saimnieku pieredze un stāsti bija lielisks atgādinājums ikvienam, ka suns mājas ienes ne tikai prieku, bet prasa rūpes un ir ļoti liela atbildība. Arī es, gluži kā mūsu raidījuma galvenie varoņi, no prieka luncinu asti, jo arī šogad varu turpināt ceļojumu suņu un viņu saimnieku pasaulē,” atzīst raidījuma vadītājs Oskars Lepers.

Katrā stāstā tiks atklāts, kādēļ saimnieks izvēlējies konkrēto suni, kā arī tas, ka saimnieks pavada laiku ar savu mīluli.

Jaunās sezonas galvenie varoņi būs labradūdelis, Velsas korgijs kardigans, zeltainais retrīvers, šarpejs un citi.

Kopā ar raidījuma vadītājiem un suņu saimniekiem tiks iepazīta ikdiena, svētki, prieki un bēdas un, pats galvenais – cilvēka mīlestība pret savu labāko draugu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm