tv3.lv

Izbaudi sirsnīgu ģimenes vakaru! Skaties šovu "Es mīlu Tevi, Latvija!"

Jau rītvakar, 1. maijā, plkst. 20.40 šovā “Es mīlu tevi, Latvija!” atkal uzvirmos kaislības, aizrautība, adrenalīns un pamatīga uzvaras kāre, kas liks komandu kapteiņiem Janai Duļevskai un Valteram Krauzem cīņā par uzvaru iespringt ne pa jokam. Kā joko raidījuma vadītājs Artūrs Skrastiņš, šovakar spēlē pulcējusies “meļu un blēžu kompānija”.

2021. gada 30. aprīlī 14:16

Valters Krauze savā komandā būs pulcējis mūziķi, grupas “Instrumenti” dalībnieku Reinis Sējānu, Latvijas Ārstu biedrības prezidenti Ilzi Aizsilnieci un Dziesmu svētku virsdiriģentu Mārtiņu Klišānu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt kopā ar Janu Duļevsku cīnīsies mūziķis Intars Busulis, Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa un mūziķis, grupas “Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics.

1. maijam par godu minēsim, cik un kādās pilsētās ir atrodama 1. maija iela, skaitīsim, cik tilti un tiltiņi ved pār Rīgas kanālu, bet “Klusajos telefonos” uzzināsim jaunus faktus par Ministru prezidentu Arturu Krišjāni Kariņu un Rīgas mēru Mārtiņu Staķi, kā arī izdziedāsim skanīgākās un skaistākās latviešu dziesmas!

Vakara laikā, kā allaž, smiesimies un prātosim par Latvijas kino un teātra šedevriem, minēsim ievērības cienīgas apskates vietas Latvijā, svinēsim kāda spēles dalībnieka dzimšanas dienu un pirmo reizi šova vēsturē būs arī lamu vārdi, latviešu, protams!

Skaties sirsnīgo šovu “Es mīlu Tevi, Latvija!” katru sestdienas vakaru 20.40 TV3 un Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm