tv3.lv

Lustīgais erudīcijas šovs "Es mīlu tevi, Latvija!" šonedēļ Mātes dienas noskaņās

Sestdien, 8. maijā, šovs “Es mīlu tevi, Latvija” aizritēs Māmiņdienas noskaņās. Allaž pozitīvie un atraktīvie komandu kapteiņi Jana Duļevska un Valters Krauze kopā ar sabiedrībā pazīstamām personām skatītājus vedīs aizraujošā piedzīvojumā cauri Latvijai, kā arī ļaus uzzināt daudz jauna par Māmiņdienas svinībām.

2021. gada 8. maijā 13:16

Skatītāju iemīļotajā ģimenes šovā “Es mīlu tevi, Latvija!” 8. maija vakarā tiks ieskandināta Mātes diena. Valtera komandā spēkus demonstrēs Latvijas Nacionālā teātra aktrise Liene Sebre, dakteris klauns un mūziķe Katrīna Dimanta un šefpavārs Lauris Aleksejevs. Savukārt Janas komandai pievienojies skeitbordists Madars Apse, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa un aktieris Kristians Kareļins.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par godu Mātes dienai šajā epizodē uzzināsim jaunus un, iespējams, iepriekš nedzirdētus faktus par Māmiņdienas svinībām Latvijā. Ja pasaulē Māmiņdienu sāka svinēt jau 16., 17. gadsimtā, tad Latvijā tas notika daudz vēlāk un mūsu spēles dalībniekiem būs jāmēģina uzminēt, kad šīs tradīcijas ir nonākušas pie mums.

Kluso telefonu spēlē šoreiz stāstīsim par divām ievērojamām Latvijas māmiņām – bijušo Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktori Lieni Cipuli. Tāpat vakara gaitā atklāsim interesantas vietas, ko apceļot Latvijā, un uzzināsim, cik daudz sinonīmu ir vārdiem “mamma” un “vecmāmiņa”.

Vai Janas komandai beidzot izdosies pārtraukt zaudējumu sēriju un uzvarēt? Skaties un uzzini jau sestdien, 8. maijā, plkst. 20.40 TV3 un Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm