tv3.lv

”Es negribētu sev tādu dēlu, kāds biju agrāk.” ”Lauku sētas” uzvarētājs Jurčiks ļaujas emocionālai sarunai ar mammu

2021. gada 4. janvārī 12:40

”Lauku sētas” uzvarētājs Juris Jakubanecs pēc vērienīgā ”blieziena”, ar kura palīdzību pateicis paldies kolēģiem un draugiem, dodas pie ģimenes, kuriem arī nolēmis pateikt dažus labus vārdus un izrunāt neizrunāto. Kā neslēpj Jurčiks – viņš sev nevēlētos tādu dēlu, kāds pats bijis agrāk. Bet vai paša ģimene viņam piedos gadiem ilgo pāri darīšanu?

Juris mostas pēc slavenā ”Dobeles blieziena” par godu kolēģiem un ”Lauku sētai”, atklājot, ka pasākums noslēdzies vērienīgi. Izpalikušas arī tradicionālās nesaskaņas starp kolēģu vakara un rīta maiņu. Pēdējais līksmotājs ballīti pametis vien septiņos no rīta.

Pēc svinībām ar draugiem un kolēģiem, laiks apciemot ģimeni! Jura mamma Sarma ģimenes mājās Dobelē saaicinājusi bērnus un mazbērnus, lai kopā noskatītos ‘’Lauku sētu’’.

Atklājas, ka Juris nācis no kuplas un saticīgas ģimenes. Vecāki kopā izaudzinājuši četrus bērnus, un, kā raksturo Jura jaunākā māsa Zane, attiecībās gājis kā pa kalniem.

Emocionālā sarunā ar mammu Juris atskatās uz skarbo laiku, kad pats sevi saucis par ”narkomānu Juri” un nodarījis pāri mammai un tētim, un dod solījumu uz drūmās takas vairs nekad neatgriezties.

Noskaties vairāk Go3 oriģinālšovā ”Jurčika ceļš”! 4. epizode ir klāt – spied TE un skaties sev ērtā laikā!

”Mums tā dzīve ir izgrozījusies tā, ka es šajā ģimenē laikam esmu bijis problēmu bērns. No manis šausmīgi daudz problēmas bija nākušas ārā.

Ļoti daudz reizes mamma uz skolu ir saukta. Atnācu mājās vīra dūšā – laikam bieži mājās tāds nācu. Tēvs bieži lamāja mani, bet mamma bija tā, kas visu laiku aizstāvēja,” atceras Juris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tēvs vienmēr Juri esot atbalstījis, taču nav trūcis pārmetumu. Mamma uzsver, ka tēva pārmetumi bijis viņa ”izmisuma sauciens”. Juris apcirties un par spīti izlēmis nemainīties.

Lūzums Jura un vecāku attiecībās pienācis brīdī, kad puisis ārstējies no apreibinošo vielu atkarības Jelgavā.

”Tu man teici: ”Šeit narkomāns Juris.” Es tev prasīju, cik ilgi tu to skandināsi, un tu man atbildēji, ka tas tev ies līdzi visu dzīvi,” atceras Jura mamma Sarma.

”Tagad, uz to visu atskatoties… Es negribētu sev tādu dēlu, kāds biju agrāk,” neslēpj Juris. Viņš spriež, ka pats savulaik ”saminis dubļos” pats savu tēvu.

”Bija viss, izņemot heroīnu.” ”Lauku sētas” Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā

Ģimene atklāj, kāds tagad Juris ir kā dēls, brālis, onkulis, kādas grūtības pārvarēt palīdzējis dzimtas spēks, un kas vēl jāpārvar.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jurim pašam ir divi bērni – meitiņa Keitija ar mammu dzīvo Zviedrijā, bet dēliņš Gustavs ar savu mammu – Jēkabpilī. Pēc uzvaras ”Lauku sētā” laiks sakārtot attiecības ar visiem tuvajiem un mīļajiem. Vai Jurim tas izdosies un visi viņam piedos pāri darījumus?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm