“Es Tev savas drēbes točna nedošu!” Šova “Blonde Voyage” trešā sērijā dalībnieces pošas, gaidot noslēpumainu vīrieti

15 komentāri
“Es Tev savas drēbes točna nedošu!” Šova “Blonde Voyage” trešā sērijā dalībnieces pošas, gaidot noslēpumainu vīrieti
Foto: Sabīne Zvirbule

Pēc kārtīgi pavadītas nakts – peldes, pirts un laiskas atpūtas nemanot piezadzies jau rīts un mūsu sešas šova “Blonde Voyage” galvenās varones ir laicīgi modušās, lai būtu skaistas. Duša, make-up, mati – meitenes gatavojas jaunai dienai un nezināmajam!

Meitenes – vai esat gatavas rīta rosmei? Uzdevums pavisam vienkāršs – katrai dotas 2 minūtes, lai kvalitatīvi viena otru iesildītu dienai. Katrai jāatrod savs piegājiens un veids, kā vislabāk divu minūšu laikā iesildīties jaunai dienai!

Lai kārtīgi iesildītu savus ķermeņus un prātus dienai, nepieciešams ne tikai izlēkāties, jogot un locīties, bet arī iemācīties kārtīgu špagatu!

Ir taču sena paruna – ne vienmēr dzīvē var dabūt ko grib! Jāsamierinās ar to, ko dod. Runājot par došanu – pēc kārtīgas izkustēšanās, laiks jau tik ierastajam mājsaimnieču uzdevumam. Pagatavot kopīgi no izsniegtajiem produktiem brokastis tā, lai visām garšotu!

Katra uzreiz izvēlējās savu veicamo darbiņu. Vlada uzņēmās pašu galveno – omleti! Nez kā ar to veiksies, ja pat plīti meitenes neprot ieslēgt!

Laiks nākamajam uzdevumam. Beidzot ciemos pie šīm sešām brīnišķīgajām dāmām ieradīsies vīrietis. Jā, jūs nepārklausījāties… vīrietis. Lai viņu sagaidītu, meitenēm jāpilda stilistes uzdevums. Nezinot uzdevuma noteikumus blondīnēm jāsadalās pāros – kad tas izdarīts, tiek izskaidroti noteikumi.

Kad visas šo garo un grūto uzdevumu caur priekiem un asarām kaut kā būs pārvarējušas. Laiks ierasties vīrietim! Nu kas par vīrieti diez varētu ciemoties blondīņu viesu mājā?

Nu to, vai viss būs labi vēl tikai redzēsim. Kā saka sena paruna – nestrebsim karstu un ielūkojamies nākamajās sērijās!

TVPlay šovam “Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

15 komentāri