tv3.lv

"Esmu brīva pietiekami ilgi, bet ne tik ilgi, lai mestos pirmajās attiecībās!" Mīlas šovā iepazītā skolotāja Laura meklē ko īpašu

Laimi šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” divu sezonu laikā centušies atrast dažādu profesiju pārstāvji. Skolotāja Laura devās uz randiņu ar Jurģi un ātri vien saprata, ka jautrā komunikācija ir nekas vairāk, kā saruna draudzīgā plaknē. Laura jau ilgāku laiku ir bez attiecībām, bet šis laika posms nav tik ilgs, lai būtu kopā ar pirmo, kas pagadās ceļā.

2021. gada 2. jūnijā 11:58

Sarunā ar portālu Skaties.lv Laura atklāj, ka par dalību šovā aizdomājusies jau labu laiku, bet nav varējusi saņemties, lai pieteiktos. Vienu vakaru viņa atkārtoti redzējusi reklāmu un sapratusi, ka pietiek minstināties – jādara!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai skolā izmantotās audzināšanas metodes noder arī attiecībās? Atbild mīlas šova skolotāja Laura

Laura neslēpj, ka ar raidījuma partneri Jurģi pēc šova nav komunicējusi un jau ilgāku laiku sevi sauc par brīvu sievieti.

“Esmu brīva pietiekami ilgi, bet ne tik ilgi, lai mestos pirmajās attiecībās. Meklēju ko īpašu,” tā Laura.

Šova dalībniece apzinās, ka “aklā randiņa” laiks nav ilgs un nevar uzreiz saprast – būs vai nebūs īstais, bet jau pašā sākumā ir jāizjūt azarts un vēlme iepazīt otru tuvāk. Ar Jurģi šī sajūta nav bijusi.

Randiņš ar Jurģi skolotājai sniedzis atziņu, ka ir jātver katrs mirklis, jāmetas iekšā piedzīvojumos, jo tikai tā ikdienai var piešķirt krāsainību.

Laurai grūti saprast, kāpēc līdz šim viņa nav satikusi īsto, bet sieviete cer, ka tas viss tāpēc, ka viņu ceļi vēl nav krustojušies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu izmēģinājusi iepazīšanās aplikācijas, bet tajās neredzu “lielās laimes” iespējas. Parasti ar pretējo dzimumu iepazīstos draugu pasākumos vai koncertos,” Laura par iepazīšanos.

Laura sev līdzās vēlas mērķtiecīgu, zinošu, emocionālu vīrieti, kurš spēj pasmieties par sevi. Ar kuru nodoties interesantām sarunām. No iepazīšanās Lauru atturētu negatīvisms un iedomība.

Par raidījumā izskanējušo frāzi par vīriešiem un augumu skolotāja saka, ka viņai ir vienalga, cik garš ir vīrietis, tomēr gara auguma kungiem piemīt īpašs šarms.

“Es, protams, ka ticu mīlestībai. Kā gan var dzīvot bez tās?! Laika gaitā pirmā mīlestība, ko jūtam pret kādu, pārvēršas citās formās, bet pazaudēt to nevar – ar noteikumu, ja tā tiešām ir mīlestība,” analizē Laura.

Salauztu sirdi šova dalībniece dziedē, veltot brīvos mirkļus sev, jo uzskata, lai arī cik klišejiski tas skanētu – tikai laiks dziedē sirdi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laura sevi neuzskata par tipisku skolotāju, tāpēc viegli spēj atdalīt darbu un personīgo dzīvi, nemācot mājās mīļoto.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jaunieši nereti iemīlas skolotājos, par šo tēmu tiek uzņemtas filmas, seriāli, arī Laura zina, kā tas ir, kad simpatizē skolotājs. Viņa atceras sevi skolas laikā, kad šķita, ka tā ir mīlestība, bet patiesībā – vai tā tiešām ir?

“Mani hobiji šajā laikā robežojas ar labu filmu vai grāmatu, pastaigu ar suni. Man ļoti patīk apmeklēt teātri, kino un koncertus. Ceļošana ir lielākā aizraušanās. Lieliski, ja kopā ar mīļoto var apmeklēt kultūras pasākumus. Tas ir būtiski, bet nav svarīgākais, jo jābūt arī laikam ar draugiem, ģimeni un sevi,” smaida Laura.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm