tv3.lv

"Esmu brīva sieviete, bet attiecības pagaidām nemeklēju." Mīlas šova Santas dzīve pēc šova

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” otrajā raidījumā iepazinām bijušo stjuarti Santu, kura devās uz randiņu ar policistu Kristapu. Pāris no abiem mīlas meklētājiem neizveidojās, bet tas netraucē Santu ticēt īstai mīlestībai.

2020. gada 8. oktobrī 11:47

Sarunā ar Skaties.lv Santa atklāj, ka sajūtas pēc šova ir interesantas. Ar Kristapu viņa nekontaktējas, jo uzskata, ka viņi ir pilnībā dažādi cilvēki no kuriem nekad neizveidotos pāris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policists Santai uzdeva daudzus šokējošus jautājumus, kurus dāmām nav pierasts dzirdēt no vīrieša. Visvairāk jauno sievieti aizskāra jautājums par svaru, viņa nedomā, ka ir pieklājīgi jautāt sievietei, cik viņa sver.

Toties par savām seksuālajām fantāzijām Santa nav runājusi, nevis aiz kautrības, bet aiz nevēlēšanās šo tēmu apspriest pirmajā randiņā, kur nu vēl visas Latvijas priekšā.

“Kristapa atraidījumu uztvēru neitrāli, kā atvieglojumu, jo arī es negribēju turpināt randiņu. Esmu brīva sieviete, bet attiecības nemeklēju, gribu sakārtot darba lietas un tad visu pārējo,” paziņo Santa.

Šova dalībniece nav nemaz tik ilgi brīva dāma, pēdējās attiecības izjukušas jūlijā. Tās izjukušas stjuartes darba ietekmē – daudz nācies būt ārpus Latvijas un grūti to visu apvienot ar lidošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par iepazīšanos ar vīriešiem, Santa uzskata, ka mūsdienās reti kad var iepazīties dzīvē, lielāka iespēja to izdarīt ir internetā – “Facebook”, “Instagram”. Iepazīstoties – atliek vien izvērtēt vai ir vērts iet uz randiņu.

“Vīriešos visvairāk novērtēju, atklātību, spēju izrunāties, un, ka vīrietis zina, ko vēlas, ir pašpietiekams. Vizuālais tēls ir būtisks, bet cilvēks ir jāiepazīst, tad bieži domas arī var mainīties,” tā Santa.

Neskatoties uz neveiksmēm attiecību izveidošanā, Santa tic, ka ir iespējams iemīlēties un nodzīvot visu mūžu ar vienu cilvēku. Lai tā notiktu ar attiecībām ir jāstrādā, ne jāmeklē jaunas – pie pirmajiem konfliktiem.

Mīlestība Santas izpratnē ir divu cilvēku skatīšanās vienā virzienā, uzticība un vienam otra atbalstīšana.

Šova dalībniece sevi sauc par pašpietiekamu personu, kurai patīk pavadīt laiku kopā ar draudzenēm un ģimeni. Viņa ir iemīļojusi skriešanu, skrituļošanu, sporta zāles apmeklēšanu, uzsākusi rudens peldes, ko cer turpināt visu cauru gadu. Reizi pa reizei priekšroka tiek dota mierīgai atpūtai – grāmatām, filmām, seriāliem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mācos par vizāžisti, ļoti patīk, eju uz skolu ar prieku. Daudz fotografēju. Idejas pašas no sevis rodas,” laika pavadīšanas paradumus nosauc Santa.

Santa nav mājās sēdētāja, viņai patīk būt cilvēkos, iet un kaut ko darīt. Neskatoties uz to, viņa sevi nedēvē par “ballīšu zvēru”, bet reizēm labprāt apmeklē arī nakts izklaides vietas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm