tv3.lv

Mīlas šova Artūrs: Esmu izdzīvojis daudz dziļākas un traģiskākas emocijas par vienkārši “salauztu sirdi”

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” devītajā raidījumā iepazinām Artūru, kurš devās uz randiņu ar Zani. Jaunieši aizraujas ar datorspēlēm, tas veicināja viņu sapratni, bet neizveidoja mīlestību. Jaunais vīrietis zina, ko vēlas un ir drošs, ka tādu dzīvi un emocijas, kādas viņš sniegs savai dāmai, nespēs sniegt neviens cits spēcīgā dzimuma pārstāvis.

2020. gada 2. decembrī 17:06

Sarunā ar portālu Skaties.lv Artūrs paziņo, ka ir par maksimālu godīgumu – kā pret sevi, tā arī pret citiem, un viņam patīk uzdrīkstēties, pārbaudīt sevi jaunās situācijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz šovu viņš nav gājis ar konkrētu nodomu meklēt attiecības, bet nebija arī izslēdzis šādu iespēju.

“Kā pret sievieti man simpātijas neradās. Zināju, ka gan es, gan Zane saprotam – nekas vairāk par platonisku vakaru mums nevar būt. Ar Zani bija pietiekami interesanta saruna, lai ļautos merkantilai vēlmei pavadīt apmaksātu vakaru muižā,” Artūrs skaidro, kāpēc teicis Zanei JĀ.

Neskatoties uz to, Zanes atraidījums nav bijis patīkams, tieši tāpat viņš būtu juties jebkāda cita atraidījuma iespaidā. Tomēr viņi ir pieauguši un tā bija Zanes izvēle, par ko Artūrs nepārdzīvo.

“Pēc šova nesazināmies. Izlēmām atstāt savstarpēju saskarsmi likteņa varā. Pēc raidījuma gan atklājās, ka mums ir vairāki kopīgi paziņas,” smejas Artūrs.

Labu laiku pirms filmēšanas Artūrs bija saticis meiteni, ar kuru grasījies – veidot attiecības. Topošais pāris laicīgi sapratuši, ka viņu mērķi un vēlmes dažās lietās fundamentāli nesakrīt un šķīrušies.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Būt vienam ir tikpat normāli, kā būt kopā ar kādu. Dzīvē viss notiek savā laikā. Vēl neesmu saticis meiteni, kuras mērķi un skats uz dzīvi sakrīt pietiekamā mērā ar manu, un mēs viens otram patīkam tik ļoti, lai veidotu nopietnas attiecības,” tā Artūrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nespēju atrast otro pusīti šova dalībnieks skaidro ar Edisona citātu – man nebija 1000 neveiksmju gaismas spuldzes izgudrošanā. Vienkārši bija 1000 soļu garš process.

“Esmu izdzīvojis daudz dziļākas, nopietnākas un traģiskākas emocijas par vienkārši – “salauztu sirdi”. Tas lika man atskatīties uz dzīvi no malas. Galvenais ir saprast, ka dzīve ir jāizdzīvo pilnīgi. Gan ar “labo”, gan ar “slikto”. Katrs pārdzīvojums ir iespēja kļūt par labāku cilvēku,” nopietni nosaka Artūrs.

Puisis zina, ko grib un kurp dodas. Viņš domā, ka ikviena dāma, esot viņam blakus, izdzīvos tādu dzīvi un izjutīs tādas emocijas, kādas spēj dot tikai viņš.

Uzvesties kā džentlmenim – padot roku, atvērt durvis, palīdzēt novilkt jaku, šova dalībniekam ir pašsaprotama lieta.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Viņam patīk izmantot mākslu un dabu romantisku mirkļu radīšanai. Naudu Artūrs uzskata par lētāko veidu, kā radīt skaistumu, tāpēc romantiskiem mērķiem līdzekļus neskaita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Romantiskas izdarības puisis uzskata par īpašiem, emocionāli spēcīgiem momentiem, tāpēc tie no viņa ir jānopelna.

Klubus un bārus Artūrs apmeklē reti un ar sievietēm iepazīstas uz ielas. Ja viņam patīk kāda dāma, viņš iet klāt un ar tīru sirdsapziņu saka, ka sieviete viņam simpatizē un tā aizsākas komunikācija.

“Man patīk interesanti cilvēki. Tādi, kas domā paši, dzīvo godīgi un pilnīgi, nevis “pareizi” un tukši. Tas ir minimums, ko es sagaidu no cilvēkiem sev apkārt. Tieši manai meitenei jābūt atvērtai visam jaunajam, empātiskai, un starp mums noteikti jābūt nedaudz “maģijas”. Tīri fiziski es sagaidu, ka viņa ir pietiekami veselīga, atlētiska. Pārējais ir dzīves sīkumi,” ideālo sievieti raksturo Artūrs.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Runājot par datorspēlēm un bērnišķību, Artūrs paziņo, ka nemaz nedomā lauzt stereotipus, jo to darīt nav jēgas. Viņš uzskata, ka pieņemt savu bērnišķību ir brieduma pazīme.

“Spēles sanāk spēlēt maz, jo ārpus darba ar savu uzņēmumu “Sinhro”, dažādiem blakus projektiem un apmācību programmām – brīvā laika man ir maz. Kopumā, spēles var būt tikpat interesants un nopietns mākslas veids kā filmas vai mūzika,” neslēpj Artūrs.

Puisim patīk dažāda veida māksla, viņš lasa grāmatas, tiekas ar interesantiem cilvēkiem, muzicē. Jaunus hobijus izvēlas tādus, lai neprasa daudz laika, piemēram smaržu kolekcionēšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“No dāmas nesagaidu iesaisti manos hobijos, bet gan, lai netraucē sasniegt mērķus un ambīcijas,” tieši nosaka Artūrs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm