tv3.lv

"Esmu izvizināta ar moci." Mīlas šova Sintija atklāj, kā attīstās viņas attiecības ar Aigaru

Pagaidām šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” randiņa turpinājumam ir ļāvies tikai viens pāris – Sintija un Aigars. Sarunā ar portālu Skaties.lv Sintija atklāj, vai izdevies ar Aigaru izveidot attiecības, kas viņu piesaistījis “aklā randiņa” partnerī un ko viņa, kā sieviete, ciena un meklē vīrietī.

2020. gada 10. oktobrī 11:40

Sintija neslēpj, ka dalība šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” viņā radījusi ļoti labas sajūtas un pēcgarša ir viegli dzirkstoša.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sintijas un Aigara randiņš SPA

Šova dalībnieci iepriecinājusi pašas spēja ļauties notikumiem, sarunām un atslābināšanās. Viņa izbaudījusi piedzīvojumu un ļāvusi sev paplašināt “robežas”.

Randiņu kameru priekšā, došanos piedzīvojumā ar nezināmu kungu, nakšņošanu vienā numuriņā un plikumus SPA – jaunā sieviete sauc par nosacīti ekstrēmu tikšanos.

“Satraukums, protams, bija milzīgs, neparedzami apstākļi ik uz soļa un randiņa partneris ne manis izvēlēts, bet varu teikt, ka ļoti iedrošināja savstarpēji cieņpilnā komunikācija, kas izveidojās uzreiz, iekāpjot mašīnā,” atceras Sintija.

Viņa apzinājusies, ka piedalās sevis dēļ, ka nevienam nekas nav jāpierāda un atļauties viņa var tik, cik pašai ir pieņemami. Arī Aigars domājis līdzīgi, tāpēc viss noticis ļoti organiski.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par plikumiem, tie šova dalībnieci nemulsina, viņa ir nūdisma piekritēja un ļauj savam ķermenim justies brīvi, kad situācija to ļauj.

Par šova partneri Aigaru Sintija saka, ka vīrietis ir ļoti praktisks, stabils ar patīkamu humoru un azartisku dzīves enerģiju. Tas viņai ļoti simpatizē.

“Gadu starpību vai drīzāk atšķirīgo kontekstu, kurā norit mūsu individuālā ikdiena, jūtu nopietnībā un piesardzībā attiecībā uz ģimeni. Aigars ir piesardzīgs ar savas privātās telpas atvēršanu,” skaidro Sintija.

Vienā no raidījumiem attiecību eksperte Anna Lieckalniņa izteicās, ka fakts, ka Aigaram ir jau bērni, bet Sintijai vēl nē – varētu radīt šķēršļus attiecībās. Pati šova dalībniece piekrīt, ka tas rada ļoti atšķirīgus fonus viņu vēlmēm.

“Aigaram ir bērni, caur kuriem ir iespēja sevi apliecināt un vajadzība pēc sievietes vairāk jūtama kā saturīga kompānija brīvbrīdim. Ar visu citu Aigars lieliski tiek galā. Es meklēju iespēju izdzīvot plašāku dzīves spektru. Draudzenes loma man ir par šauru,” tā Sintija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sintija ar Aigaru uztur kontaktus arī pēc šova filmēšanas, viņi vairākkārt ir tikušies. Pagaidām sieviete šīs tikšanās sauc vairāk par draudzīgām, ne romantiskām un sevi dēvē vēl par brīvu sievieti.

“Tikšanās mums turpina būt interesantas un dažādas. Bijām vakariņās. Esmu izvizināta ar moci. Iepazīstināju Aigaru ar aukstumpeldēm Kaļķu gravas avotos. Mums ir interesanti padiskutēt par dažādām tēmām un dažādām dzīves pieredzēm. Tas cilvēcīgi ļoti bagātina,” priecājas Sintija.

Runājot par attiecību pieredzi, jaunā sieviete paziņo, ka līdz šim ir ļoti pielāgojusies partnerim, līdz galam neizprotot savas vērtības un pašrealizācijas vēlmes, uz kurām balstīt attiecības.

“Pēdējos piecus gadus esmu strādājusi ar sevi, lai izprastu savu vēlamo lomu dzīvē kā sabiedrības loceklim un kā sievietei, esot attiecībās ar vīrieti. Pašreiz, kad uz šiem jautājumiem sev esmu atbildējusi, ir stipri vieglāk un drošāk iet pa dzīvi un pieņemt jebkuru lēmumu,” informē Sintija.

Vēl pirms gada Sintijai bija sirsnīgas un mīļas attiecības ar stipri jaunāku vīrieti. Viņa ir pateicīga bijušajam par pieredzi, bet, lai veidotu ģimeni, svarīgs ir zināms briedums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savā partnerī šova dalībniece vēlas redzēt atvērtību, godīgumu un cilvēcīgu sirsnību. Svarīga ir arī enerģija ar kādu vīrietis virzās pa savu dzīvi – augsta pašmotivācija, disciplīna un interese izzināt, pieredzēt, mācīties.

Arī romantikai ir liela nozīme gan attiecībās, gan dzīvē kopumā. Tā ir Sintijas iespēja izpaust radošumu, emocijas un uzmanību. Tā ir dziļa un patiesa atvērtība pasaulei un savam intīmi tuvajam cilvēkam.

“Romantiska man šķiet vienkārša un ieinteresēta saruna jūras krastā. Patīk skatīties partnera acīs un ieraudzīt vairāk kā ķermeņa aprises un, ko valoda spēj izpaust. Rakstu erotisku dzeju, kas raisās, emocionāli izdzīvojot kopā būšanu ar partneri. Labprāt dalos ar šādu pieredzi un domāju, ka tas paplašina attiecību sajūtu spektru un dziļumu,” tā Sintija.

Kā romantiku no vīrieša puses šova dalībniece uztver arī vēlmi iepazīt viņas sievišķo dabu, pievērst tai uzmanību, cienīt un turēt kā vērtību.

Nepieņemama vīrietī ir agresija, lecīgums, nolaidība, atkarības un vienaldzība.

Sintijai ir svarīgs režīms – viņa agri iet gulēt un agri ceļas. Rīta stundas ir viņas mīļākais un aktīvākais diennakts laiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa meditē, praktizē “cigun” un labprāt dodas garos pārgājienos gan jūru, meža takām un apkārt ezeriem.

Ja apstākļi ļauj, šova dalībniece kāpj kalnos “trekinga” režīmā, izbaudot visdažādākās vides, laikapstākļus un minimālu komfortu.

“Sevis pieredzēšana un atklāsmes ārpus komforta zonas ir mana lielākā dzīves bauda. Ir svarīgi, ka vīrietis var atļauties būt uz filozofiski līdzīga “viļņa”, tad dzīves pieredzēšanas lauks kļūst ievērojami plašāks. Mums nav viss jādara kopā, bet saskares punktiem ir jābūt,” sarunas izskaņā nosaka Sintija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm