”Esmu ļoti izvēlīgs!” Kārumnieks Gunārs pošas jau trešajam mīlas šovam

49 komentāri
”Esmu ļoti izvēlīgs!” Kārumnieks Gunārs pošas jau trešajam mīlas šovam
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Kopš šova ”Piecērt Eglītei!” filmēšanas jau pagājuši pieci mēneši un Balvu vecpuisis Gunārs Sārtaputns ar daiļo Līgu Eglīti jau labu laiku kā vairs nekomunicē. Laiks jaunam piedzīvojumam! Gunārs jau auj kājas, lai meklētu mīlestību nu jau trešajā šovā – ”Nākamā pietura: Mīlestība”!

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas Gunārs, no vasaras dēkas ar Eglīti nu palicis pāri tikai slavenais cirvis.

”Eglītes cirvi ir aptaustījuši daudzi, jo viņš stāv man virtuvē uz galda redzamā vietā kā relikvija.

Šajās dienās gatavoju malku. Ai, kā sāp muskuļi! Cirvis – 10 kilogrami, lielais āmurs – 15. Negribu vairs redzēt ne vienu, ne otru, iešu tagad tautu tracināt, un man ir plāns!” sarunā ar Skaties.lv smejas allaž pozitīvais Gunārs.

Lai arī par dāmu uzmanības trūkumu Balvu saimnieks nevar sūdzēties – viņa statistika ”Draugos” esot mērāma simtos – Gunārs izlēmis sievieti atkal meklēt iepazīšanās šovā! Viņš startēs ”Nākamā pietura: Mīlestība”!

Kā atklāj Gunārs, viņam pret sievieti ir savas prasības, kurām, cerams, atbildīs arī mīlas šova līdzbraucēja.

”Esmu ļoti izvēlīgs, ar kuru katru nerunāju. Galvenais, lai sievieti nav jāstumda,” uzsver Gunārs. Protams, viņš piebilst, ka pats dod priekšroku jaunām sievietēm.

”Bijusī draudzene bija 34 gadus jaunāka par mani!” Saimnieks Gunārs, gaidot vēstules, nojauc vecuma robežas

”Manā vecumā jau liela daļa guļ miera stāvoklī, tas ir – kapos. Tātad jāmeklē jauna sabiedrība ar jaunības enerģijām! Nu jau būs trešais šovs, kurā meklēju iepazīšanos.

Nē, nav tā, ka Latvijā trūktu labu sieviešu! Latvijā tās sievietes ir, bet es pats vēl esmu par jaunu. Man iet tīņa gadi.

Janvārī man paliks 60 gadi (pēc pases), tad es iziešu no tīņa gadiem, un tad varētu sākties mani precību gadi – esmu jau gandrīz morāli gatavs,” to, kāpēc, piedaloties divos mīlas šovos, vēl nav izdevies atrast īsto un vienīgo, skaidro Gunārs.

Kā smejas 59 gadus jaunais saimnieks – vīrietim šie esot vēl tikai tīņa gadi, tāpēc viņš uz sievas meklēšanu neiespringst, taču ar prieku metas šovu piedzīvojumos.

”Es dzīvoju pēc principa ”priecājies par katru dienu, ko Dievs tev ir devis”. Nesapņoju, ka kāds manā vietā kaut ko man atradīs, bet man patīk jaunas tikšanās, jauns paziņu loks,” tā Gunārs, kurš, starp citu, šoruden esot arī paplašinājis savu paziņu loku ar ārpusplanētas draugiem – Balvos septembrī četras reizes esot nolaidušies lidojošie šķīvīšu, un Gunāram ir aizdomas, ka viņam aiz ādas ievietots mikročips.

Vai trešā reize būs Gunāram laimīgā? Nepalaid garām! Leģendārais Balvu Gunārs šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” jau 30. novembra vakarā TV3!

49 komentāri