”Esmu pagodināts un mēms.” Krivenchy stāvā sajūsmā par Saules meitu

10 komentāri
”Esmu pagodināts un mēms.” Krivenchy stāvā sajūsmā par Saules meitu
PUBLICITĀTES FOTO

Muzikālā šova ”Balss maskā” astotajā raidījumā dalībnieki detektīvus un skatītājus priecēja ar savām mīļākajām latviešu dziesmām, un vienu vakara neparastākajiem priekšnesumiem bija sarūpējusi Saules meita.

Saules meita latviešu dziesmu koncertā izpildīja grupas ”Singapūras satīns” hitu ”Piededzini mann”. Un pēc dziesmas noklausīšanās Krivenchy, kurš ir viens no dziesmas autoriem, atzina: ”Es esmu vienkārši pagodināts un mēms, ka Saules meita, mana saulīte, iztaisīja šādu priekšnesumu.”

Viņš arī atrādīja tetovējumu saules formā, ko viņš slēpj zem krekla. ”Man ir saulīte uztetovēta. Tu jau man esi virsū,” atzina Krivenchy, kuram šova otrajā sezonā vistuvākā saikne izveidojusies ar šo dalībnieci.

”Ir tikai viena latviešu dziedātāja, kurai riktīgi patīk ”piededzināt”. Tāpēc es domāju, ka es zinu, ko es saukšu,” sprieda Krivenchy un minēja, ka zem Saules maskas slēpjas Zelma Jēgere. ”Pieminiet manus vārdus – tā ir viņa,” pārliecināts bija Krivenchy.

Jānis Šipkēvis un Samanta Tīna domāja, ka zem maskas slēpjas Kristīne Kārkle-Kalniņa, bet Baiba Sipeniece-Gavare minēja, ka tā ir Julgī Stalte.

Kā domā tu?

10 komentāri