tv3.lv

"Esmu tieša, ja man kaut kas nepatīk – saku atklāti." Mīlas šova Justīne skaidro savu uzvedību

Lielu ažiotāžu šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” izsauca 18 gadus vecās alūksnietes Justīnes izteikumi, ko daudzi uzskata par aizskarošiem. Justīne izskaidro savu tiešumu un atklāj, ko tieši meklē savā nākamajā vīrietī.

2020. gada 17. oktobrī 15:52

Sarunā ar portālu Skaties.lv jauniete saka, ka raidījumā varējusi nebūt tik skarba un iedomīga, jo dzīvē tāda nav, bet tieši pretēji – ir jauka un mīļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Būšu atbilstošs citas meitenes standartiem!” Mīlas šova Rihards joprojām ir brīvs

“Jā, es esmu tieša, ja man kaut kas nepatīk – saku atklāti, nevis klusēju. Rihardu nekādā veidā nevēlējos aizvainot, ja tā sanāca – es atvainojos viņam,” tā Justīne.

Šova dalībniece piebilst, ka puisim nav ne vainas, viņš vienkārši nav viņas gaumē.

Jauniete uzsver, ka vārdi “galīgi garām”, nebija domāti puisim, bet gan šova ekspertiem, kuri ikvienam piemeklē ideālo pāri, kā nekā viņai un Rihardam nebija nekā kopīga.

Justīne arī godīgi paziņo, ka ar Rihardu reālajā dzīvē nesazinās un nav domājusi, ka tas ir nepieciešams.

“Par privāto dzīvi nevēlos runāt. Saprotu, jo mazāk citi zinās, jo labāk man būs. Par iepriekšējām attiecībām nevēlos domāt, gluži vienkārši negribu to visu atsaukt atmiņā, tā ir pagātne, kurai ir jāpaliek pagātnē,” savu nostāju skaidro Justīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietī jauniete novērtēs izskatu, mīļumu, uzmanīgumu un humora izjūtu.

Arī romantikai ir liela nozīme attiecībās, jo bez romantikas šova dalībnieces acīs nav iespējamas pilnvērtīgas attiecības.

“Esmu vienkārša meitene, bet es zinu, ko vēlos. Man patīk par sevi rūpēties. Jā, man patīk zīmolu apģērbs, bet būtiskāk ir tas, lai viss ko velku mugurā man piestāv,” smaida Justīne.

Stāstot par brīvo laiku, jauniete paziņo, ka tā ir maz. Ja gadās kāda brīvdiena viņa to pavada kopā ar draugiem, mācās vai velta laiku sev.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm