tv3.lv

Evita pēc izbalsošanas Dzelzīša šovā atgriezusies pie bijušā drauga un pošas kāzām

2021. gada 2. septembrī 12:00

Pēc dalības televīzijas Go3 šovā “Randiņš ar Dzelzīti” mazumtirdzniecībā strādājošās Evitas privātajā dzīvē noticis skaists pavērsiens – 39 gadus vecā liepājniece atjaunojusi attiecības ar bijušo mīļoto un abi jau saderinājušies.

Evita Beikere bija viena no divām meitenēm, kurām dalība jaunajā iepazīšanās šovā “Randiņš ar Dzelzīti” noslēdzās, vēl īsti nesākusies, – jau pirmajā sērijā 39 gadus vecā dalībniece tika izbalsota.

Lai gan viņas uzmirdzēšana ekrānos bija īsa un daudziem skatītājiem paliks atmiņā ar kadriem, kuros meitene stīvē savu smago čemodānu, Evitas privātajā dzīvē šovasar piedzīvots kas patiesi negaidīts un skaists. Kā liepājniece atklāj Skaties.lv, viņa ir saderinājusies.

Evita ilgu laiku dzīvojusi ārzemēs un ar puisi, kurš pēc tautības ir polis un savās aprindās pazīstams reperis, šova dalībniece iepazinās, kad dzīvoja un strādāja Lielbritānijā. Abu attiecības pēc apmēram četru gadu kopdzīves pārtrūka šā gada martā, kad Evita pārcēlās uz dzīvi Latvijā, bet puisis palika tur. “Vairs nezināju, kas būs tālāk, ko darīt tālāk, mēs attiecībās paņēmām pauzi,” saka šova dalībniece.

Taču vasaras plaukumā Evita no bijušā drauga negaidīti saņēmusi zvanu. “Viņš man piezvanīja un pajautāja, kādas ir manas domas, vai viņš ir tik slikts, ka mēs nevarētu būt kopā. Es teicu – nē. Es dzīvē vairs neko negribu pārbaudīt,” stāsta Evita. Visu, kas bijis, viens otram piedevuši un nolēmuši attiecības atjaunot. “Tad arī mēs saderinājāmies.” Jau pavisam drīz Evitas draugs ieradīsies Latvijā “un atvedīs to gredzenu”.

Puisim piemītošā spēja uzņemties rūpes par sievieti, lieliskās manieres un īsta džentlmeņa uzvedība bijuši galvenie iemesli, kādēļ Evitai nolēmusi attiecības atjaunot. Tāpat viņa novērtē, cik draugs bijis gādīgs, kad viņa no filmēšanās šovā nogurusi atgriezās mājās Liepājā. “Viņš man atsūtīja ziedus un pasūtīja pusdienas, lai man pašai nebūtu nekas jāgatavo”. Evita slavē arī drauga spēju domāt uz priekšu.

Ko vairāk par kāzām abi domās, kad draugs būs Latvijā, bet jau tagad Evita sākusi iekšēji nobriest un gatavojas spert lielo dzīves soli. “Pēc šova es sapratu, ka man vairāk jānoņemas ar sevi. Es sāku ļoti daudz nodarboties ar sportu,” viņa saka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Paldies šovam un paldies Dzelzītim, kas pagrieza man skatu uz otru pusi! Novēlu, lai Dzelzītis arī beidzot atrod sev meiteni!” tā Evita.

Baudi šovu “Randiņš ar Dzelzīti” televīzijā “Go3”! Nākama sērija pie skatītājiem dosies 3. septembrī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm