”Gaidu uzaicinājumus padziedāt!” Samoilovs joko par karjeras maiņu pēc uznāciena ”Balss maskā”

1 komentārs
”Gaidu uzaicinājumus padziedāt!” Samoilovs joko par karjeras maiņu pēc uznāciena ”Balss maskā”
PUBLICITĀTES FOTO

Šovā “Balss maskā” atmaskots Zieds – zem košās maskas slēpies Latvijas pludmales volejbola talants Aleksandrs Samoilovs. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj sportists, dalību šovā viņš slēpis pat no trenera, bet nu sporta kolēģi jautrojas – vai talantīgais volejbolists nemainīs karjeru?

Kamēr “Balss maskā” skatītāji slavē volejbolista muzikālo talantu, pats Samoilovs, jautāts par to, kur apguvis dziedātprasmi, ir ļoti pieticīgs.

“Nu, nav man nekāda talanta! Salīdzinot ar pārējiem, mans vokāls ir slikts. Tāpēc savu slikto dziedāšanu uz skatuves mēģināju paslēpt ar deju izvēlēm un šovu,” sarunā ar Skaties.lv smejas Samoilovs.

Viņa muzikālā vēsture saistās vien ar dziedāšanu skolas korī sen atpakaļ un ģitāras pastrinkšķināšanu savam priekam, tāpēc volejbolists saka milzīgu paldies pasniedzējai Karīnai Tropai, kura ar viņu strādājusi pirms šova un tā laikā, lai sportists “Balss maskā” skatītājiem varētu piedāvāt daudzmaz cienīgu sniegumu.

Sportists aktīvi trenējies arī mājās, taču tas bijis jādara uzmanīgi. “Par manu dalību šovā zināja tikai sieva, no bērniem slēpu, lai nebūtu riska, ka izpļāpāsies skolā.

Tāpēc mājās mēģināt varēju tikai, kad bērni gulēja. Katru vakaru, kad bērni nolikti gulēt, devos uz citu istabu, aiztaisīju durvis un dziedāju,” smejoties atceras Samoilovs.

Par viņa muzikālo karjeru nav zinājuši arī kolēģi pludmales volejbola aprindās, šis fakts slēpts pat no trenera.

“Visgrūtākais sākās, kad šovā izskanēja minējumi, ka es varētu būt zem maskas, un sāku saņemt no apkārtējiem jautājumus, vai gadījumā nepiedalos šovā. Tad vajadzēja “pieslēgt muļķi” un izlikties: “Kādā šovā? Nezinu nekādu šovu!”

Melot neprotu, tāpēc izlocīties bija ļoti grūti,” atceras Samoilovs, kurš gan godam noturējis noslēpumu.

Vakarā, kad Samoilovs noņēmis masku, viņa telefons burtiski pārbiris ar ziņām. Pirmā, kura paudusi pārsteigumu, bijusi viņa volejbola partnera Jāņa Šmēdiņa mamma.

“Šmēdiņa mamma bija pirmā, kura ziņoja, ka ir šokā. Pēc tam zvanīja komandas menedžeris,” smejoties atceras talantīgais sportists. Kā sākuši uzjautrināties kolēģi no volejbola aprindām, iespējams, Samoilovam drīz izvērsīsies jauna karjera – muzikālā.

“Jā, es tagad gaidu uzaicinājumus uz korporatīvajiem pasākumiem padziedāt! Galu galā – ķermenis jau jaunāks nepaliek, būs, ar ko nodarboties, kad noslēgšu volejbola karjeru,” jautrojas Samoilovs, piebilstot, ka tas, protams ir joks.

“Latvijā ir daudz fantastisku dziedātāju, un es ar viņiem konkurēt, protams, nevaru. Bet man patīk izaicinājumi, un šis bija lielisks izaicinājums – pirmo reizi būt uz lielās skatuves kā māksliniekam.

Jā, ir būts uz skatuvēm, saņemot sporta balvas, bet tas ir cits – tur ir jau sagatavota runa, viss skaidrs. Taču kāpt uz skatuves ar priekšnesumu, kur jāatceras dejo soļi, jāatceras dziesmas vārdi un vēl daudz kas – tas ir kārtīgs pārbaudījums,” spriež sportists.

Savu tēlu – Ziedu Samoilovs nav izvēlējies pats, tas piemeklēts, lai noslēptu viņa sportisko miesas būvi. Taču sportistam tas uzreiz paticis.

“Man teica – tā nav Puķe, tas ir Zieds. Viss kārtībā, man patīk!” nekādu iebildumu tērpties tērpā, kas daļai skatītāju licies sievišķīgs, nav bijis talantīgajam sportistam. Kopumā viņš ar savu sniegumu ir ļoti apmierināts.

“Sākumā domāju – viena dziesma būs maksimums, mani taču uzreiz izmetīs ārā.

Pēc tam jau kā sportists iegāju azartā. Gribējās tikt pēc iespējas tālāk, ieslēdzās sportiskā domāšana,” neslēpj Samoilovs, kurš kā nedziedātājs ar savu sniegumu dziedāšanas šovā galu galā ir ļoti apmierināts.

1 komentārs