tv3.lv

"Gandrīz ideālās vakariņas" šonedēļ pulcē gardēžus

Pirmdien, 3. maijā, plkst. 18.10 kanāla TV3 un televīzijas Go3 raidījums “Gandrīz ideālas vakariņas” pulcēs ārkārtīgi jestrus, draudzīgus un humora pilnus gardēžus – pasākumu vadītāju Arvi Zēmani, dziedātāju Alisi Kanti, vairāku pavārgrāmatu autori un RIMI gardēdi Signi Meirāni, kā arī ballīšu iegriezēju mūzikas ritmos – DJ Jāni Spingu.

2021. gada 3. maijā 10:30

Kā pirmais viesus uzņems Arvis, kurš parūpēsies par to, lai viņa viesi ir ne tikai gardi paēduši, bet būs sagatavojis arī īpašu muzikālo izklaidi, kā arī noorganizējis vairāku gardu un specefektiem pilnu kokteiļu baudīšanu, piemēram, limonādi no piena! Tāpat vakara gaitā viesu starpā raisīsies sarunas, kurās uzzināsim, kuri latviešu produkti ārzemju viesiem šķiet bailīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrā uz “Gandrīz ideālu vakariņu” skatuves kāps Signe Meirāne. Kā jau nojaušat, viesi no Signes sagaida grandiozu kulināro garšu piedzīvojumu, tāpēc kopā ar Signi pagatavosim trīs lieliskus ēdienus, kas viesiem liks patmīlīgi murrāt. Šī vakara aizraujošākā daļa viesiem būs kopīga pamatēdiena – pastas pagatavošana vislabākajās itāļu tradīcijās un izbaudīs pilnvērtīgu vakaru Toskānas noskaņās.

Trešajā vakarā uz Baltā galdauta svētkiem viesus aicinās dziedātāja Alise Kante. Viņa pārsteigs ne vien ar īpašu galda klājumu, kas reprezentē Latvijas zaļo zeltu, bet arī ar pašas ceptu maizi. Šovakar arī uzzināsim, ko vakariņu viesiem nozīmē 4. maijs un kā viņi Latviju prezentētu citplanētiešiem?

Vakariņu nedēļu noslēgs un ballīti iegriezīs DJ Jānis Spinga. Viņš ir mākslinieciska dvēsele, kurš spilgtākos dzīves notikumus tur ierāmētus rāmīšos, bet virtuvē labprāt mēģina atkārtot vecmāmiņas kulināros sasniegumus. Vienu no omes senajām receptēm Jānis gatavos arī saviem viesiem. Uzzināsim, cik trakās ballītēs piedalījušies Jāņa viesi – un šeit stāsti plūdīs pat bez cenzūras, kā arī uzzināsim ar kādām mūzikas skaņām ciemiņi sevi raksturo paša DJ sarīkotajā vakara izklaidē.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm