Gunārs: Matejs man atriebjas par meitenes nocelšanu!

6 komentāri
Gunārs: Matejs man atriebjas par meitenes nocelšanu!
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Internetu pāršalcis jūtūberu ”NeTikLabi” jaunākais video, kas veltīts slavenajam Balvu Gunāram, un kurā pavēstīts – Gunārs šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” ieradies reibumā. Video nupat noskatījies arī pats Gunārs, kurš par jūtūberu apgalvojumiem gardi nosmejas un var atklāti pastāstīt savu redzējumu par notikumiem.

”Viņa jau ar pālī no viņa ”peregara”!” – paziņo jūtūberi Matejs un Edvīns, kuriem vienīgais jautājums – ko tieši Gunārs lietojis pirms randiņa ar Ingu, lai šādi izpaustos? Puišu versiju lasi TE!

”Droši varu apgalvot, ka drosmei man ieraut nevajag! Es tāpat protu uzvesties brīvi! Nebaidos no kamerām, ar labiem cilvēkiem kontaktējos brīvi,” paziņo Gunārs.

Viņam vienalga, kā no malas tas izskatās un ko kurš domā. Gunārs pats par sevi raidījumus neskatoties – viņu tas neinteresē, taču uzjautrina vietējo skauģu runas, kuri sačukstas – Gunārs gan jau maksājot naudu, lai viņu reklamē.

”Man gribas vienkārši pasmieties! Man vienalga, ko domā citi! Visiem nekad labs nebūsi, mani vispār neuztrauc, ko par mani citi domā,” nosmej Gunārs.

Lai arī viņš neuzskata par vajadzību taisnoties, skaidrības labad saimnieks var atklāt patiesību par to, cik tad īsti bija iedzēris, ierodoties uz randiņu ”Nākamā pietura: Mīlestība”.

”Biju pilnīgi ”skaidrā”! Kāpēc nesēdos pie stūres? Kāpēc man jāsēžas, ja ir, kas vadā? Kāda var būt filmēšanās, ja jādomā par ceļu?

Vispār mans viedoklis ir tāds – trūcīgie brauc paši, turīgos vadā citi! Cik iespējams, es turos pie otrā statusa!” nosmej Gunārs.

”NeTikLabi” video viņš uzskata par jūtūbera Mateja privātu atriebību. Abi kopā šovasar piedalījās šovā ”Piecērt Eglītei!”, un Eglīte izvēlējās Gunāru. Kā spiež Balvu zvaigzne, Matejs to joprojām nevar pārdzīvot, tāpēc izlēmis ieriebt Gunāram ar video.

”Protams, ka Matejs man atriebjas par Eglītes nocelšanu! Tas bija redzams pat vasarā, bārā ”Liepa”! Matejs arī ieradās un novēroja mūs ar Eglīti. Kāpēc tad viņš nāca mūs pavadīt uz viesnīcu?” jautā Gunārs.

Taču Gunārs uz Mateju ļaunu prātu netur. Balvu slavenību jezga, kas sacelta ap viņa personību, tikai uzjautrina. Pašam viņam šobrīd kas cits prātā. ”Esmu aizņemts ar biznesa idejām, man tak jādomā kā savu jauno ģimeni barošu, morāli esmu gatavs jaunām pārmaiņām,” tā Gunārs, kurš jau nākamnedēļ svin 60 un pēc šīs robežas sasniegšanas beidzot būšot gatavs precēties.

Pie viņa, Balvos, turoties zem mīnus 20 grādiem, un aukstums Gunārā raisa radošo domāšanu – dzimušas jaunas idejas vērienīgam biznesam.

6 komentāri