Gunārs sacerējies par daudz? Eglītei cita versija par ”attiecību atjaunošanu” ar Balvu saimnieku

12 komentāri
Gunārs sacerējies par daudz? Eglītei cita versija par ”attiecību atjaunošanu” ar Balvu saimnieku
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova ”Piecērt Eglītei!” zvaigznēm Līgai Eglītei un Gunāram Sārtaputnam attiecībās pēdējā pusgada laikā gājis kā pa kalniem – šovā Eglīte vispirms Gunāru izbrāķēja, tad pārdomāja, bet kaislīgam randiņam sekoja pēkšņa sakaru pārtraukšana. Nu Gunārs ziņo, ka meitene pārdzīvojusi depresiju, un abu sakars atkal uzplaucis. Skaties.lv jautāja pašai Eglītei, vai Gunāra cerības uz viņas atgūšanu ir pamatotas.

Kā Skaties.lv pavēstīja Gunārs, viņš nesen saņēmis zvanu no Eglītes, kurā meitene pastāstījusi, ka tikusi pāri šova mielēm un atjaunojusi abu sakaru. Nu pāris pavada laiku garās sarunās, jo aizliegumu dēļ randiņš nav iespējams. Taču Gunārs jau pavasarī plāno ciemoties pie Eglītes Rīgā. 

Kā, Skaties.lv uzrunāta, atklāj Eglīte, Gunārs atkal ir nedaudz pārspīlējis.

”Es Gunāru nevaru uzņemt un savās mājās izmitināt, to jau es viņam teicu,” Skaties.lv skaidro Eglīte.

Taču draudzīgu kontaktu abi uzturot. ”Gunārs bija teicis, ka plāno braukšanu uz Rīgu, ka jāredzas dzīvē,” stāsta Eglīte, atgādinot, ka tas gan nozīmē nevis viesošanos viņas mājās, bet draudzīgu tikšanos. Un pret draudzīgu kontaktu viņa neiebilst.

”Kur ir Gunārs, tur ir jautrība. Viņš sevī ir pratis saglabāt bērnišķīgu prieku, ticību labajam un optimismu. Īstenībā viņš šķiet visai izdarīgs un darbīgs cilvēks, kurš pa dzīvi grozās un dabū lietas izdarītas. Tāpēc ir jau interesanti kādreiz parunāties,” tā Eglīte.

Viena no tēmām, kas abus vieno – interese par kosmosa norisēm.

”Nesen skatījos ”Mistrus media” uzņemto filmu ”Vadātājs”, un tur viens no intervētajiem cilvēkiem ir kāds dziednieks Valentīns, kurš trīs reizes ir saņēmis zibens spērienu, un virs viņa mājas arī kāds vietējais esot redzējis lidojošo šķīvīti.

Un tam cilvēkam piemīt kaut kādas pārdabiskās spējas. Internetā nevarēju atrast par viņu pienācīgu informāciju. Acīmredzot laukos biežāk šādas parādības ir novērojamas. Un dažreiz domāju, ka par to visu noteikti ufologiem ir sava versija. Gunārs tic, ka šādas parādības ir no laba. Bet vai tā ir patiesībā?” tematu, ko noteikti būs vērts apspriest ar Gunāru, kurš šobrīd savā Balvu miteklī gaida citplanētiešu vizīti, atklāj Eglīte.

Bet vai Gunāram ir cerības uz ko vairāk par draudzīgu sarunu par kosmosu? Eglīte, kā jau Eglīte, atbild mīklaini.

”Vēl joprojām esmu neprecēta. Un mani pārsteidz cilvēku nekulturālība, kad mēģinot ar mani iepazīties, pirmais, kas uztrauc, ir tas, vai man ir pielūdzēji, kavalieri, vīriešu kārtas draugi, mīļākais vai mīļākie.

Manuprāt, termins ”draugs” ir degradēts un liecina par zemiem attiecību standartiem. Ja uz kādu ir nopietni nolūki, tad cilvēki precas. Vēstules, kurās pirmais, ko jautā, ir vai man ir ”draugs”, neuzskatu īsti par cienījamu stilu, kā iepazīties,” paziņo simpātiskā meitene.

12 komentāri