tv3.lv

"Ideāla mīlestība eksistē." Mīlas šova Elīna tic, ka izsapņotās attiecības reiz kļūs par realitāti

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniece Elīna Diāna raidījuma partnerī Andrī nesaskatīja to vīrieti, kuru vēlas sev līdzās. Jauniete galvā ir izdomājusi perfektas attiecības un tic, ka tās ir iespējams arī dzīvē – atliek būt īstajā laikā un īstajā vietā!

2021. gada 29. maijā 13:43

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna Diāna neslēpj, ka šovam pieteikusies, jo viņai patīk spontāni lēmumi, viņa nebaidās pamēģināt ko jaunu un raidījums sniedzis lielisku iespēju, kuru viņa izmantojusi. Piesakoties “Nākamā pietura: Mīlestība”, Elīna nebija redzējusi nevienu pārraidi, tikai dzirdējusi draudzeņu sarunas, kas ieintriģējušas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova otrās sezonas pēdējais randiņš! Pikanta ekskursija gultas prieku uzlabošanai un vakariņas

Runājot par šova partneri Andri, Elīna nenoliedz, ka vizuāli puisis piemeklēts pēc viņas gaumes, bet būtisks mīnuss bijis fakts, ka šova partneris dzīvo otrā Latvijas galā.

Šova dalībniece tic, ka attālums nav šķērslis attiecībām, bet ne viņas gadījumā. Iepazīšanās fāzē attālums ir svarīgs, viņai būtu grūti iepazīt cilvēku, ja varētu tikties tikai brīvdienās. Šādas attiecības Elīna sauc par brīvdienu romānu, nevis ko nopietnu.

“Randiņa gaitā bija skaidrs, ka tālāk nekas neattīstīsies, varam sarunāties kā draugi, bet tas arī viss. Protams, ne vienmēr to “klikšķi” var just uzreiz, bet kaut kādai sajūtai tomēr ir jābūt, kad gribas to cilvēku satikt arī pēc tam, iepazīt tuvāk. Šajā gadījumā nebija ne “klikšķis”, ne kāda cita interese. Neesam ne sazinājušies, ne tikušies. Pēc šova pat neapmainījāmies kontaktiem,” atklāj Elīna Diāna.

Pēc randiņa ar Andri Elīna pati sev apstiprinājusi pieņēmumu, ka attiecības meklēt nav vērts, pienāks īstais brīdis, kopā ar īsto cilvēku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau gadu Elīna sevi sauc par brīvu sievieti, bet piebilst, ka iepriekšējās attiecības nav bijis nekas nopietns.

“Es neteiktu, ka kādreiz esmu bijusi nopietnās attiecībās. Tāpēc nav bijis tāds moments, kad būtu nepieciešams laiks, lai atjaunotos pēc šķiršanās. Ja runājam par nopietnām attiecībām – esmu ideāliste, nopietnas attiecības ir atbildība, kurai nebiju gatava. Pēdējā gada laikā, esmu bijusi viena, bez jebkādiem mēģinājumiem atrast otro pusīti. Esmu sapratusi savas prioritātes, ko sagaidu no otra cilvēka, ko sagaidu pati no sevis, tāpēc tagad uzskatu, ka esmu gatava arī nopietnām attiecībām,” tā Elīna Diāna.

Attiecību neveiksmēs Elīna vaino raksturu. Šajā jautājumā viņa ir ideāliste, varētu teikt, ka ir galvā izdomājusi visu, kā tam vajadzētu būt, iespējams, tāpēc arī neveicas, jo viņa turpina ticēt, ka izdomātās, ideālās attiecības eksistē.

Ar vīriešiem jaunā sieviete iepazīstas draugu lokā vai pasākumos. Viņa ir izmantojusi arī aplikācijas, bet sapratusi, ka teksti – kā iet, ko dari, ne arī doma par tikšanos divatā ar svešinieku, viņu neuzrunā.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mīlestību šova dalībniece raksturo vārdiem – rūpes, atbalsts un uzticība.

“Man ir svarīgi, lai vīrietis ir pārliecināts par sevi, mērķtiecīgs un neatlaidīgs, tāds ar kuru nav jāauklējas. Noteikti nevarētu izveidot tuvu kontaktu ar vīrieti, kurš pats nezin, ko vēlas, kuram nav nekādu sapņu, mērķu vai vīziju par nākotni,” vīrieša ideālu noraksturo Elīna.

Brīvajā laikā Elīna dievina braukt ar velosipēdu, doties pastaigās, lasīt grāmatas, laiks tiek atvēlēts arī atpūtai draugu lokā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm