tv3.lv

Iekārojamākais vecpuisis Latvijā – Lauris Dzelzītis joprojām brīvs!

Jau 2020. gada nogalē tika izsludināts TV3 un Go3 šovs “Vecpuisis meklē līgavu”, taču globālās pandēmijas dēļ tas tika atcelts. Tomēr viena no šova dalībniekiem – iekārojamā vecpuiša Laura Dzelzīša sirds joprojām ir brīva, tādēļ jau vasarā nākamās paaudzes televīzijā Go3 būs skatāms ekskluzīvs oriģinālšovs “Randiņš ar Dzelzīti!”.

2021. gada 2. jūnijā 12:39

Iepazīšanās šovs “Randiņš ar Dzelzīti” jau augustā būs skatāms televīzijā “Go3”, saviem skatītājiem piedāvājot unikālu un Latvijā vēl nebijušu iepazīšanās šova formātu, kura laikā iekārojamākais vecpuisis Latvijā – aktieris Lauris Dzelzītis uzsāks līgavas meklējumus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Turpinot 2020. gadā uzņemto virzienu, vēlamies piedāvāt Go3 skatītājiem aizvien plašāku oriģinālsatura izvēli, jo redzam, ka auditorija šāda veida saturu ļoti novērtē. “Randiņš ar Dzelzīti” ir Go3 pirmais oriģinālais liela mēroga realitātes šovs. Īpaši pandēmijas laikā esam novērojuši, ka cilvēki vēlas baudīt saturu, kas ir viegls un ļauj atslābināties pēc saspringtās darba dienas. Jau šobrīd Go3 televīzijā vietējie un ārzemju realitātes šovi ir lielā cieņā, tāpēc esam pārliecināti, ka arī “Randiņš ar Dzelzīti” iekaros mūsu skatītāju sirdis,” atklāj Go3 mārketinga vadītājs Ivars Lubāns.

Dalībai šovā tiek meklētas 12 dāmas, kuras sagaida romantisks vasaras piedzīvojums, divas nedēļas dzīvojot mājā pie jūras kopā ar Lauri Dzelzīti. Atrast īsto un vienīgo dāmu Laurim palīdzēs viņa uzticamais draugs – aktieris Lauris Subatnieks, kurš kopā ar Lauri iepazīs meitenes un sniegs viņam noderīgus padomus.

Lauris Dzelzītis ir aktieris ar galdnieka diplomu, kuru aizrauj fizika, tehnika un daba. Lauris pats par sevi stāsta, ka, ja viņam būtu superspēja, viņš gribētu “saprast visu” – kas un kādēļ pasaulē notiek tieši tā un nevis citādi. Lauri aizrauj ceļošana – nākotnē viņš gribētu apceļot visas pasaules interesantākās vietas! Par dalību šovā Lauris smaidot saka: “Šovs ir šovs! Visi līdzekļi ir atļauti, lai iepazītu sievietes! Šis vasaras piedzīvojums varētu kļūt par īstiem pēc-pandēmijas svētkiem!”

Ja Tu esi vismaz 18 gadus jauna, brīva un gatava mesties trakulīgā un romantiskā avantūrā, aizpildi pieteikuma anketu portālā https://tv3.lv/dzelzitis/, vēstulē Laurim rakstot to, kādēļ viņam būtu jāiepazīst tuvāk tieši tevi!

Jau drīzumā skaties šovu “Randiņš ar Dzelzīti” ekskluzīvi nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm