tv3.lv

Iepazīsties – 12 meitenes, kuras TV šovā cīnīsies par Laura Dzelzīša sirdi

Iepazīšanās šovs “Randiņš ar Dzelzīti” skatītājiem piedāvās unikālu un Latvijā vēl nebijušu iepazīšanās šova formātu, kura laikā iekārojamākais vecpuisis Latvijā – aktieris Lauris Dzelzītis – uzsāks līgavas meklējumus.

Dalībai šovā šovasar tika meklētas 12 dāmas, kuras gatavas romantiskam vasaras piedzīvojumam, divu nedēļu garumā dzīvojot mājā pie jūras kopā ar Dzelzīti.

Skaties.lv piedāvā iepazīties ar 12 šarmantām meitenēm, kuras piekritušas dalībai šovā.

Doloresa Onzule, 23, sociālo mediju menedžere: Ārēji klusa un noslēpumaina, tomēr dvēselē un ārpus šova telpām ir zināma kā absolūta ballīšu lauvene.

Evija Višņevska, 37, kāzu salona īpašniece: Meklējot ceļu uz Laura sirdi, miers un viedums ir Evijas šarma trumpji.

Linda Kante, 33, sertificēta fizioterapeite, dūla, deju un kustību terapeite: Sievišķīga harizmas bumba, kura nebaidās koķeti atzīt, ja ko neprot vai nevar.

Elīna Fomrāte, 30, mācās par bārmeni: Ja pasaulē ir gaisma, tā nāk līdz ar Elīnu un viņas smaidu. Dzīvi uztver viegli un tic labajam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līga Abakuka, 39, producente, žurnāliste: Līga ir izcila pavāre, trakoti mīl violeto krāsu un sirdī ir atradusi stūrīti arī Laurim.

Daiga Vītoliņa, 42, interjera dizainere: Sevi raksturo kā sievieti ar skarbu raksturu, kas atmaigst tikai dažreiz. Varbūt tāpēc esot kaķu cilvēks, ne suņu.

Santa Lasmane, 47, blogere, sociālo tīklu mārketings: Emocionāla, mīļa un pašapzinīga. Aprūpē divus lieliskus kaķus, par kuriem arī blogo.

Lelde Saleniece, 29, personāla apmācību speciāliste: Izcila savā prasmē pagatavot itāļu pastu no nulles. Ja būs iespēja, pagatavos to arī Laurim.

Laura Ivaško, 27, klientu apkalpošanas speciāliste: Ārkārtīgi patīk vadīt automašīnu, kā pati saka –varētu braukt kaut līdz pasaules malai!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ella Spuriņa, 29, būvinženiere: Patīk Harijs Poters, burāšana un kvalitatīvas teātra izrādes.

Katrīna Pavlovska, 29, profesionāla vīna degustētāja: Fakts par Katrīnu – degustējot vīnu, to nespļauj ārā.

Evita Beikere, 39, strādā mazumtirdzniecībā: Ļoti augstu vērtē draudzību, tāpēc vienmēr ir kopā ar savu sunīti Džeru. Arī šovā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm